Рекомендовані готелі

4.8
/5
від UAH 590 до UAH 737

Готель Фіеста (Fiesta)

Алушта, вул. Баглікова, 21
Апарт-готель "Fiesta" розташувався в центрі Алушта на упорядкованій території, що охороняється з окремим в'їздом, в в 15 хвилинах ходьби від моря і центральної набережної і поблизу від міського парку відпочинку. До послуг проживаючих просторі одно-і двокімнатні номери.
Є вільні номери
Алушта, вул. Набережна, 24-Г
Комплекс міні-готелів "Ласкавий Берег" розташований в курортній зоні м. Алушта, так званому Професорському Куточоку, включає в себе три корпусb: «Аврора», «Енерго» і «Діана», які об'єднані загальною територією.
Є вільні номери
3.7
/5
від UAH 406 до UAH 1474

Вілла Релакс

Алушта, вул. Набережна, 24-а, Професорський куточок
Вілла "Релакс" представляє собою сучасний готельний комплекс 2010 року побудови, розташований в улюбленому місці відпочиваючих - Професорському куточку в 200 м від пляжу з дрібною галькою, рівним дном та чистою водою.
Є вільні номери
Алушта, Професорський куточок, вул.Набережна, 25
Розкішний СПА -готель "Море" , всіма відомий як "Пансіонат Море" , розташований на одному з кращих курортів Криму в м. Алушта , в Професорському куточку недалеко від гори Кастель . Готель надає відпочиваючим різноманітні СПА -процедури.
Є вільні номери
Алушта, вул.Набережна, 29
Розкішний сучасний готель "Каліпсо" розташований на березі Чорного моря у всіма відомому Професорському куточку. З вікон номерів готелю відкривається захоплюючий вид на чисте море. Номерний фонд готелю складають номери таких категорій - Стандарт, Комфорт, Напівлюкс, Апартаменти.
Є вільні номери
x
Місцезнаходження