Рекомендовані готелі

Євпаторія, вул.Караєва-Караїмська,12/32
Сучасний готель "Джеваль" розташувався в 5 хвилинах ходьби від Чорноморського узбережжя і готовий підкорювати серця гостей високим рівнем комфорту і обслуговування. Номерний фонд готелю складається з просторих і світлих номерів таких категорій - Стандарт, Люкс, Апартаменти.
Є вільні номери
0
/5
від UAH 1708 до UAH 4508

Готель Імперія

Євпаторія, вул. Токарева, 4-а
Новий готельний комплекс «Імперія» надає відвідувачам 66 світлих номерів з панорамними вікнами, розрахованих на проживання 2-4 осіб.
Є вільні номери
Євпаторія, вул.Франко,д.27
У 900 м від Чорноморського узбережжя розташувався пансіонат євро-класу "Озеро сновидінь". Наповнені гостинністю і комфортом номери, приємна атмосфера, висококваліфікований персонал - все це робить відпочинок гостей незабутнім і яскравим.
Є вільні номери
Євпаторія, вул.Пушкіна, 16 - А
Готель "TES-hotel Resort & SPA" - це не тільки високий рівень обслуговування і кваліфікований персонал, але й широкий спектр оздоровчих послуг. Готель пропонує своїм гостям розміститься в 62 комфортабельних номерах різних цінових категорій.
Є вільні номери
Євпаторія, вул. Пушкіна, 40
У тихому куточку курортної зони міста Євпаторії, в оточенні ботанічного саду, розташований комфортабельний сучасний гостьовий будинок "Федір Шаляпін". До послуг гостей міста 24 затишних номера різної категорії. Кожен з номерів має всі необхідні меблі та техніку, щоб задовольнити найвищі вимоги гостей.
Є вільні номери
x
Місцезнаходження