Найвідоміший місто сміху - Одеса запрошує всіх на веселий і смішний гумористичний фестиваль "Гуморина 2018"

Щорічно 27-1 квітня самий гумористичний місто світу - Одеса - запрошує на фестиваль «Гуморина» всіх любителів гумору повеселитися на Чорноморському березі. У цьому році 6 днів пролетять під девізом «Сміх-подовжує життя».

Всіх мешканців міста та гостей чекають маса емоцій від шоу-програм:

  • 27 апреля у всесвітньому клубі одеситів відбудеться презентація Гумористичної карти;
  • 30 березня відбудеться відкриється виставка робіт карикатуристів;
  • 31 березня здійснять забіг бажаючі в смішних костюмах;
  • 31 - 1 квітня на Грецькій площі відбудеться ярмарок «Одеса національна», де будуть представлені кулінарні страви і сувеніри різних національностей;
  • також 1 квітня пройде карнавал, також пройде шоу «Караоке на Майдані».

Найголовнішими які очікували гостями на день Сміху будуть учасники «Ліги Сміху», студія «Квартал 95», група «Авіатор», всіма відома і улюблена зірка - Вєрка Сердючка. Варто відзначити, що організатором та ініціатором фестивалю є «Театр Маски-шоу» і «Будинок клоунів». У ці дні ресторани, кафе готові всіх дивувати своїми шедеврами кулінарії від кращих шеф-кухарів міста. Готелі та мотелі, в свою чергу, також готові прийняти безліч туристів і надати комфортні умови для житла. Рекомендуємо кидати повсякденні турботи, справи, смуток і зайву метушливість і відвідати народний фестиваль міжнародного масштабу «Гуморина 2018», де кожен набереться позитивних емоцій на цілий рік.


Написав Lena
28 березня 2018

Всі готелі України