ЗАПОВНИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Натисніть на зображення, щоб його змінити

Партнерська програма

Партнерські відносини між учасниками інтернет-простору не тільки формують елітарне кастове співтовариство в інформаційній мережі, але є невід'ємною частиною функціонування в ньому.

Бронювання готелів - основний напрям роботи системи GoHotels.com.ua. При цьому в рамках реалізації основного завдання системи, пов'язаної з наданням повного асортименту варіантів розміщення, виходячи із бажань та фінансових можливостей користувачів, ми створили найкращу базу готелів в Україні. Саме тому, розміщення форми бронювання готелів GoHotels.com.ua на своєму сайті гарантовано забезпечить Вам додатковий дохід.

Значна популярність проекту GoHotels.com.ua серед користувачів інтернет ресурсів, пов'язана із зручністю реалізації всіх сервісів та інтерфейсу модулю бронювання, гарантує, що будь-який відвідувач Вашого сайту зможе забронювати номер в готелі будь-якого міста України. При цьому кожне бронювання з Вашого сайту буде сплачено у вигляді комісії за всі виконані замовлення відвідувачів.

Співпрацювати з нами ми пропонуємо сайтам про мандрівки та відпочинок, сайтам туристичних агентств, сервісів прогнозу погоди, а також всім порталам іншої тематики, яких зацікавить наша пропозиція.

Виключні переваги нашої партнерської програми:

 • Відсутність витрат на установку системи бронювання, а також швидка та професійна технічна підтримка;
 • Безкоштовна адаптація дизайну системи бронювання під дизайн Вашого веб-ресурсу;
 • Компактність, що забезпечує оптимальний формат розміщення інформаційного або навігаційного блоку з нашою тематикою в будь-якому зручному для Вас місці сторінки.
 • Корисний сервіс для постійних відвідувачів Ваших веб-сайтів;
 • Першокласний сервіс при роботі з залученими Вами клієнтами;
 • Вигідні комісійні, які розраховуються від суми всіх заброньованих номерів за звітний період з Вашою допомогою;
 • Повна і прозора система статистики, що працює в режимі онлайн;
 • Гарантована і зручна форма оплати (безготівковий розрахунок, електронні платежі);
 • Прогресивна шкала комісійних, яка зростає разом із кількістю замовлень.

Партнерам буде запропоновано декілька видів програм, як наприклад: банери, текстові посилання, форми бронювання і партнерський сайт.

Щоб стати нашим партнером Вам необхідно відправити адміністратору лист із замовленням. Після підписання договору про співпрацю ми встановимо і налаштуємо обраний Вами вид партнерської програми.

Наша партнерська програма пропонує не просто спосіб отримати додатковий дохід, за допомогою бронювання готелів з Вашого сайту, але і робить сайт більш функціональним і корисним для відвідувачів, що є запорукою фінансової стійкості Вашого бізнесу. При цьому в особі GoHotels.com.ua Ви гарантовано знайдете надійного та порядного партнера.

Організація готельного бізнесу і просування готелю на ринок є складним процесом, що вимагає ухвалення величезної кількості конструктивних управлінських рішень. Оперативно реагувати на зміну кон'юнктури ринку, а також забезпечити собі високий рейтинг серед готелів-конкурентів пропонує креативна система онлайн-бронювання GoHotels.com.ua.

Ми пропонуємо послуги з бронювання готелів через мережу Інтернет, що дозволить Вам оптимізувати обсяги продажів і створити серйозні передумови до формування постійного попиту на послуги саме Вашого готелю. Сайт GoHotels.com.ua вигідно відрізняється від інших сайтів бронювання високою споживчою цінністю і популярністю серед користувачів, що обумовлено широким переліком пропонованих готелів (база готелів України складається з ... готелів), а також зручністю реалізації всіх сервісів та інтерфейсу модулю он-лайн бронювання, завдяки чому мінімізовані часові витрати на придбання туристичних послуг. Все це гарантовано забезпечує Вам переваги у веденні бізнесу.

Виняткові переваги нашої партнерської програми

 • Абсолютно безкоштовне підключення до системи GoHotels.com.ua;
 • Примноження кількості продажів номерів
 • Контроль цін і наявних вільних номерів;
 • Миттєве відстежування інформації;
 • Велика дистриб'юторська мережа;
 • Безкоштовна реєстрація;
 • Відсутність фіксованих витрат;
 • Вигідна система оплати, заснована на комісійних зборах.

Ваш готель, незалежно від його розмірів, місцеположення, зірковості і дизайну матиме власну сторінку, на якій будуть розміщені загальні дані про готель, його номерний фонд, пропоновані послуги, їхню вартість, акції та знижки. Разом з цим, Ви отримуєте ексклюзивне право доступу до своєї сторінки, для того, щоб редагувати інформацію про кількість вільних номерів, ціни, спеціальні пропозиції, оновлювати фотографії і описи в режимі он-лайн. Це дозволить оптимізувати відвідуваність готелю, збільшить його рейтинг і, отже, прибуток, який отримує готель від продажу своїх послуг.

Натомість Вам надаватиметься інформація про число відвідувачів Вашої сторінки, а також кількість проведених бронювань через систему GoHotels.com.ua.

Щоб стати нашим партнером, Вам необхідно відправити адміністраторові лист із заявкою. Після підписання договору про співпрацю ми встановимо і налаштуємо програму, в якій буде реалізована презентація Вашого готелю, виходячи з наданих Вами даних.

Ми гарантовано докладатимемо свої зусилля для просування Вашого готелю на ринку, а Ви, у свою чергу, збільшите оьбсяги продажів, і відповідно свій прибуток, що є запорукою фінансової стійкості Вашого бізнесу. При цьому в особі GoHotels.com.ua Ви знайдете виключно надійного і порядного партнера.