Анонси та події

26 лютого 2021

Spartan Race Bukovel

Любиш экстим? Стань справжнім спартанцем 27 березня! Тебе в Spartan Race! Створив гонку в 2004 році Joe De Sena і Andy Weinberg, тоді вона називалася» Death Race " і являло собою 48-годиною марафонський біг. Лише тільки в 2010 році дана подія була перероблена для більш широкої аудиторії. А в 2013 році Reebok став одним із спонсорів гонки, приніс їй всесвітню популярність.

 
18 лютого 2021

Заощаджуйте до 30%!

буковельБронюйте проживання на дати з 15 березня до 28 березня включно в готелях «Буковель», «VIP-Residence» та обирайте тариф із включеним відпочинком у SPA-центрі «VODA club». Саме так Ви зможете заощадити до 30% з особи на добу.

 
18 лютого 2021

Що робити, коли заблукали в горах?

Загубитися в горах може навіть бувалий турист, що вже говорити про новачків.

 
12 лютого 2021

Традиції святкування Масляної

Масляна-свято, яке чекають дорослі і діти. Святкування Масляної триває сім днів. Цілий тиждень народ проводжає обридлу зиму, пече млинці і ходить один до одного в гості.

 
08 лютого 2021

Як відзначити день закоханих? Небанальні способи

Як відсвяткувати День всіх закоханих 14 лютого, щоб він запам'ятався надовго? Щоб день Святого Валентина пройшов казково і незабутньо, необхідно втілити в реальність всі свої задуми. А якщо не виходить придумати нічого оригінального, рекомендується скористатися вже наявними ідеями.

 

Всі готелі України