Анонси та події

17 вересня 2020

Чим зайнятися восени в Яблуниці?

Відпочинок в Яблуниці восени-це не тільки насолода ароматами квітів і трав, переливами кольору осінніх лісистих схилів Карпат, а також ціла велика кількість розваг.

 
17 вересня 2020

Трускавець: чим зайнятися на курорті, окрім оздоровлення

Багато хто розглядає Трускавець, як місце, де можна відпочити, відновити сили, вилікувати ряд хвороб і хоча б просто виїхати з великого міста.

 
31 серпня 2020

Зимовий відпочинок в Буковелі

Відпочинок в Карпатах - це унікальна можливість стикнутися з пишністю первозданної природи цих місць, чарівними гірськими пейзажами.

 
21 серпня 2020

Буковель-європейський відпочинок з українською душею

Курорт Буковель знаходиться посеред чудових гір Карпат. Щоб відчути європейський рівень, то не обов'язково відвідувати Альпи або ж Татри. На сьогоднішній день, даному гірськолижного курорту немає рівних. Буковель може похвалитися 16-ма функціонуючими підйомниками і відмінно розвиненою інфраструктурою: готелями, багатоповерховими паркінгами, ресторанами.

 
21 серпня 2020

Чому Вам потрібно вибрати саме Буковель?

Чому Вам потрібно обрати саме Буковель?Гірськолижний курорт Буковель- це найкращий гірськолижний курорт в Україні, який відомий по всьому світу. Його траси відповідають усім європейським стандартам, а рівень сервісу задовольняє навіть найбільш затребуваних гостей. Навіть якщо ви ніколи не каталися на лижах і поняття не маєте, що таке сноубординг, новорічні та різдвяні свята Вам запам'ятаються на все життя. Відчути справжню атмосферу новорічних свят ви зможете, приїхавши в Буковель на Новий рік, ми це гарантуємо!

 

Всі готелі України