Анонси та події

11 липня 2019

"Квартал Фест" тепер в Буковелі

Поспішайте підняти настрій собі і своїм близьким на фестивалі "Квартал Фест".

Щорічний фестиваль "Квартал Фест" тепер буде проходити і в Буковелі. Поспішайте 14.07 в 19-00 встигнути зайняти найкращі місці на шоу-програму наших рідних і найвеселіших квартал-зірок. У ці дні всіх гостей Буковельська курорту також будуть радувати виступами музикантів, програми для дітей, конкурси, головною гостею буде українська співачка Mama Rika. Встигніть забронювати готелі і готелі для проживання в ці веселі дні.

 
04 червня 2019

Артек - Буковель запрошує!

«Артек-Буковель» ласкаво запрошує на літнє оздоровлення дітей та вже приготував для них цікаві розваги та незабутній відпочинок.

 
15 травня 2019

День вишиванки 2019

Абсолютно нове свято «День вишиванки» за короткий період зуміло полюбитися українцям. Воно з'явилося ще в 2006 році в Чернівцях і зовсім скоро поширилося по всій нашій країні завоювавши всенародну любов. Ініціатива студентки Лесі Воронюк носити вишиванку змогла перерости в улюблене свято і стала відома далеко за її межами.

 
07 травня 2019

День Перемоги над нацизмом

Незабаром настане один з найбільш хвилюючих і щемливих свят - День Перемоги над нацизмом.

 
22 квітня 2019

Відочивай в Затоці

Затока - гостинне селище міського типу, що затишно розташувалось поблизу Одеси на піщаній косі між Чорним морем і Дністровським лиманом.

 

Всі готелі України