Анонси та події

20 липня 2021

Кращий відпочинок Одесі з GoHotels!

 altОдеса - прекрасне місто для сімейного відпочинку. В Одесі безліч місць забав для дітей, як для малюків, так і для старших хлопців. В Одесі постійно організовуються дитячі фестивалі та заходи

 
07 липня 2021

"Пасаж" в Одесі

alt«Пасаж» вже вище століття є одним із символів Одеси. Це розкішна будівля прикрашає центральну частину міста з 1899 року.


Побудували торговий комплекс «Пасаж» на замовлення солідного одеського купця і бізнесмена Мойсея Яковича Менделевича. Свого часу він був власником дуже великої торгово-промислової підприємства «М. Я. Менделевич», яка спеціалізувалася на експорті хлібної продукції та розміщувалася на вулиці Єврейській, а вірніше в будинку Ксідо. Під скляним дахом «Пасажу» цілий рік працюють різноманітні сувенірні, антикварні і художні лавки, а також магазини з українською національною одягом і з речами від українських виробників. По сусідству розташовується чоловіча перукарня «Цирюльня Преображенський», французька кав'ярня Pierre - La Sweet Boutique і ще пара закладів, де можна перекусити. В основному, акцент зроблений на магазини сувенірів і одягу. «Пасаж» - це цілком компактна галерея, яку при бажанні можна наскрізь пройти за кілька хвилин. Але навряд-чи у кого-небудь з безтурботних гостей міста виникне думка якомога швидше пройти «Пасаж» - архітектурне пишність вражає і змушує безмірно задирати голову, роздивляючись ліпнину, скульптури і різноманітні елементи декору.

 
29 червня 2021

Кращі пляжі Одеси

 alt Як не багата пам'ятками Одеса, як не відомі Привоз і Старокінний ринок, як не смачні в тутешніх ресторанах ікра з синеньких, форшмак і биточки - туристи їдуть сюди заради чистих і просторих пляжів.

 
15 червня 2021

Замок Шенборнів

alt Замок Шенборнів - перлина Карпат


Витончений силует палацу Шенборна зі стрункими готичними вежами в урочищі Берегвар випливає з смарагдових лісових заростей, немов казковий міраж. Збудував замок Шенборнів в Карпатах з 1890 по 1895 роки граф Шенборн-Бухгейм. Спочатку на місці сучасного замку стояла дерев'яна літня резиденція такого знаменитого роду, а через 50 років було зведено величний палац в стилі неоромантизму. Свою історію палац почав з невеликого дерев'яного будиночка, який датований 1840 роком. Знаходився він в урочищі Берегвар, яким володіли графи Шенборни. Згідно з цим його називають по різному. А сам замок, який ви можете побачити на власні очі, побудований графом з родини Шенборнів Ервіном Фрідріхом Шенборн-Бухгаймом в 1890-1895 роках. При будівництві замку використовувалася відома в ті часи астрономічна система. Число вікон відповідала кількості днів у році, число кімнат було дорівнює кількості тижнів, а дванадцять виходів із замку символізували дванадцять місяців. Вікна та двері прикрашали майстерні вітражі, які виконані за мотивами біблійних історій. Над палацом височіли чотири вежі, які відрізняються за формою і величиною. Кожну вежу вінчав флюгер. Тепер територію замку оточує чудовий сад, розбитий ще в середині 19 століття. Справжня окраса саду - невелике озеро, контури якого повторюють карту минулого Австро-Угорської імперії. В даний час в саду можна побачити рідкісні сорти декоративних дерев: самшит, канадська ялина, катальпа, сосна Веймута, сакура, яку граф Шенборн привіз сюди власною персоною, рожевий бук.

 
25 травня 2021

Оптимістична печера

 altдеякі туристи, які їдуть в Україні в Карпати, до Львова, до Києва або в інші міста не рідко навіть не додумуються про те, що в Україні також знаходиться безліч унікальних печер, більшість з яких, розміщені на Територія Тернопільської області. І найдовшою з них являє собою печера Оптимістична, довжина лабіринтів якої представляє 252 км.крім такого Оптимістична печера - найдовша гіпсова печера в світі, а також друга за протяжністю в світі.

 

Всі готелі України