Анонси та події

14 травня 2020

Буковель вводить послаблення карантину

Курорт Буковель відновлює свою роботу з 15 травня - готелі, вілли ще закриті для бронювання, але є можливість приїхати покататися на підйомнику.

 

 

 

 

 
28 квітня 2020

Карантин - це не час сумувати!

Вже чути кроки спекотного літа, а це означає Одеса, Коблево, Залізний Порт, а також теплий Азов - Кирилівка, Бердянськ на всю готуються відкрити свої двері, щоб насолодитися відпусткою. Зараз багато готелів, готелі, пансіонати на всю бронюють номери, а багато хто навіть проводять акції зі сікдкой до 20%. Не сумуйте, адже літо все одно настане і сонце огорне своїми променями кожного з нас.

 
14 квітня 2020

Поспішайте організувати незабутній літній відпочинок

 

Сонячні та теплі дні все більше налаштовують на літній незабутній відпочинок. Куди поїхати влітку - на морське Чорноморське або Азовське узбережжя або гірські Карпатські вершини? Це рішення залишиться за кожним з туристів, оскільки тут враховуються тільки індивідуальні побажання. Морські широкі простори України багаті на вибір, адже готові прийняти гостей такі курорти як: Коблево, Одеса, Грибівка, Курортне, Залізний порт, Кирилівка, Бердянськ, Лазурне. А ось відпочинок в горах можуть розглядати в таких відомих селищах: Буковель, Яремче, Яблуниця, Татарів, Микуличин, Драгобрат - всі вони заворожують своїми незабутніми пейзажами рідних Карпатських вершин. У свою чергу, де б не зупинився вибір у відпочиваючих не буде проблем з вибором готелів, готелів, кафе, ресторанами, екскурсіями, прокатом велосипедів.

 
28 лютого 2020

Знижки до -60%!

Небачені знижки в готелях Буковеля!

 
19 лютого 2020

Оксамитовий сезон 2020

Серце Карпатських гыр "Буковель" запрошуэ на оксамитовий сезон 2020

 

Всі готелі України