Найчастіші запитання

Кредитна карта необхідна для гарантії бронювання. Здійснити замовлення бронювання по чужій кредитній карті можливо при наявності дозволу власника картки на її використання. Виходом із ситуації може бути здійснена Вами термінова передоплата в межах мінімально необхідної суми (не менше вартості однієї доби проживання) будь-яким з найбільш зручних способів оплати.
Процес бронювання завершується на сторінці, де вказані всі деталі Вашого бронювання (прізвище, ім'я, дата прибуття, місто, готель, тип обраного номеру, кількість днів проживання, вартість проживання) і який зберігається у Вашому профілі в Особистому кабінеті. Паралельно, на вказаний Вами електронну адресу надсилається електронний Ваучер на поселення, де дублюються особисті дані і вказується номер підтвердження замовлення, необхідний для подальших змін замовлення. Тому, будьте ласкаві, не видаляйте лист, якщо є ймовірність зміни або відміни бронювання, інакше до Вас можуть бути застосовані штрафні санкції з боку готелю, пов'язані з пізнім анулюванням або незаїзду.
Змінити або скасувати бронювання можна в закладці "Поточні бронювання" на сторінці Особистий кабінет. Для цього Вам необхідно ввести номер підтвердження замовлення, який вказаний в електронному ваучері на поселення, надіслані Вам раніше на електронну адресу. Після успішного зміни або анулювання замовлення на Вашу електронну адресу прийде підтвердження відміни (зміни). Спеціальна інформація про скасування бронювання номера вказана на сторінці готелю поряд з обраним типом номера.
Всі контактні дані готелю будуть вказані в електронному Ваучері на поселення, який буде відправлено Вам на електронну адресу після завершення процесу бронювання.
GoHotels.com.ua не знімає кошти з Вашої кредитної карти. Її номер необхідний для попередньої авторизації, що має на увазі блокування певної суми грошових коштів (найчастіше еквівалентну вартості доби проживання) для гарантії бронювання або за умови бронювання номера з передоплатою, що буде вказано в рядку Умови оплати на сторінці готелю. Як тільки Ви оплатите проживання будь-яким зручним для Вас способом оплати - заброньована на карті сума буде розблокована.
Послуги GoHotels.com.ua абсолютно безкоштовні, а плату за проживання отримує готель. Тому для уточнення всіх нюансів оплати зв'яжіться, будь ласка, з готелем, контактні дані якого Ви знайдете в електронному ваучері на поселення, треба надіслати електронною поштою після завершення бронювання
Так, це можливо. Для цього на сайті GoHotels.com.ua створений спеціальний сервіс Термінове бронювання, скориставшись яким Ви отримаєте вичерпну інформацію про вільні номерах в будь-якому з цікавлять готелів обраного регіону. Для цього Вам необхідно заповнити форму замовлення - і через 15 хвилин з Вами зв'яжеться оператор і запропонує всі можливі варіанти розміщення на сьогоднішню ніч.
Ні, послуга бронювання надається сайтом GoHotels.com.ua абсолютно безкоштовно.
На сторінці Особистий кабінет у Вас є можливість подивитися, скасувати або відкоригувати здійснені бронювання. Щоб зайти на сторінку Особистий кабінет Вам необхідно зареєструватися, а якщо Ви - зареєстрований користувач - авторизуватися, ввівши логін і пароль. Далі, Ви можете міняти особисті настройки, коригувати поточні бронювання, переглядати історію замовлень відповідно до підказками.
GoHotels.com.ua штрафи за скасування / зміну броні не стягує. При цьому у Вас є можливість скасувати або змінити замовлення до моменту прибуття відповідно до порядку анулювання, зазначеному в розділі «Порядок проживання» внизу сторінки обраного готелю. Так, цими умовами передбачається граничний термін скасування бронювання, до якого не стягується штраф. У разі порушення термінів скасування броні, більшість готелів залишає за собою право зняти штрафну суму за допомогою кредитної картки.
У нижній частині сторінки готелю розташовується блок «Порядок проживання», в якому наведено інформацію про умови і порядок ануляції бронювання. При цьому на деякі номери, які заявлені в блоці Знижки та спеціальні пропозиції поширюються особливі правила ануляції бронювання або внесення передоплати.
Будьте уважні при здійсненні бронювання номерів по спецпропозиції, оскільки на них пропонуються знижені ціни, але відсутня можливість зміни замовлення. Тому, якщо Ви вирішите скасувати замовлення такого номера, готель може зажадати оплату штрафу відповідно до правил скасування бронювань цього готелю. При цьому сума штрафу коливається від вартості однієї доби проживання до вартості номера за весь заброньований період проживання.
Інформація про час прибуття та виїзду з готелю вказана в нижній частині сторінки готелю в блоці «Порядок проживання» і розрізняється залежно від умов готелю. Якщо Ви плануєте більш ранній / пізній заїзд - зв'яжіться з готелем для підтвердження бронювання щоб уникнути непорозумінь.
Визначившись з напрямком пошуку, Вам буде запропоновано перелік готелів у цьому місті. При цьому угорі сторінки наведені найпопулярніші фільтри для пошуку (ціна, рейтинг, зірковість готелю) як у висхідному, так і в спадному напрямку. При цьому Ви зможете відсортувати запропоновані готелі як по зростанню ціни (від найнижчої до найвищої), так і навпаки, просто якшо мишою на необхідним критеріям.
Визначившись з напрямком пошуку, і датами перебування, Вам буде запропоновано перелік готелів у цьому місті. При цьому справа на сторінці розташований блок «Пошук за критеріями», за допомогою якого Ви можете звузити параметри пошуку, просто відзначивши цікавлять сервіси галочкою. Вам буде виведений список готелів, що відповідають заданим критеріям.
Праворуч на сторінці готелю на GoHotels.com.ua Ви побачите інтерактивну карту, на якій вказано місце розташування готелю. Проглядається готель буде відзначений зеленою іконкою, а довколишні готелі - помаранчевими. В заявці на бронь та в електронному ваучері на поселення буде вказана адреса розташування готелю.
Для уточнення цього питання, ознайомтесь, будь ласка, з даними, прописаними в колонці «Умови» напроти обраного типу номера, щоб дізнатися, чи включений сніданок у вартість, а якщо ні, то чи є можливість замовити сніданок і його вартість. Дана інформація також буде вказана в електронному ваучері на поселення, запропонованому на Вашу електронну адресу.
GoHotels.com.ua ніколи не знімає кошти з кредитних карт. Для уточнення цільового призначення списання коштів або якщо ви вважаєте, що кошти були зняті некоректно, будь ласка, зв'яжіться з готелем, контактні дані якого Ви знайдете в електронному ваучері на поселення.
"Вартість не повертається "і т.д. означає, що застосовуються спеціальні правила ануляції бронювання, які можуть відрізнятися від загальних правил готелю. Тому, якщо Ви вирішите скасувати замовлення такого номера, готель може зажадати оплату штрафу. Будь ласка, зверніть увагу, що GoHotels.com.ua ніколи не стягує плату за бронювання, тому з'ясовувати питання правомірності сплати штрафів Вам доведеться безпосередньо з готелем.
В електронному ваучері на поселення буде вказана адреса готелю та його GPS-координати. Маршрут проїзду Ви можете прокласти як онлайн, так і за допомогою GPS-навігатора.
Поставити питання

Натисніть на зображення, щоб його змінити

Всі готелі України