Рекомендовані готелі

Поляниця, урочище Вишня
У 500 м від витягу № 2 розташувався розкішний готель-Апарт "Чабан-Апарт", який забезпечить своїм гостям комфортні умови європейського рівня. Готель являє собою чотириповерхову будівлю, в якій розташовані 14 апартаментів.
Є вільні номери
Поляниця, Поляница, Івано-Франківська область
Курортний комплекс Westhills розташований серед мальовничих карпатських гір, із зручним плануванням, унікальним національним колоритом.Вашому вибору пропонуються не окремі номери, а відразу цілий котедж. Величезний вибір для активного і сімейного відпочинку з дітьми.Бар на території оснащений більярдним столом і терасою. Басейн з прісною водою.
Є вільні номери
Котеджі "Фенікс" розташовані в селі Поляниця, в 400 метрах від центру села, 6,5 км від дороги Львів-Рахів-Мукачеве.
Є вільні номери
0
/5
від UAH 250 до UAH 1861

Котедж Тиша (Tisha)

Поляниця, вул. Прилуки, Буковель
Шикарний котедж "Тиша" розташувався в мальовничому селищі Поляниця, всього в 1,8 км від всіма улюбленого курорту Буковель. Зручне розташування котеджу дозволяє гостям займатися різними видами активного відпочинку, наприклад велоспортом або пішими походами, катанням на трасі і отримати незабутні емоції від катання на сноутюбінг або прогулянці на собачих упряжках.
Є вільні номери
Поляниця, вул. Подина, 211
Великі просторі котеджі "Викрутаси Фемілі", що відносяться до готельного комплексу "Викрутаси" розташувалися в селі Поляниця поряд з активним життям Буковеля. Це втілення мрії проживаючих, що цінують затишок, тепло і комфорт в оточенні великої компанії.
Є вільні номери
x
Місцезнаходження