Рекомендовані готелі

Скадовськ, вул. Пролетарська, б. 1г
Пансіонат "Чорне море" завжди радий зустрічати своїх гостей. Розташований пансіонат в 10 м від узбережжя, прямо на Центральному пляжі міста. Своїм гостям пансіонат може запропонувати розміститися в комфортабельних номери категорії Стандарт або Напівлюкс.
Є вільні номери
Скадовськ, вул. Джарилгацька, 7
Парк-готель "Мармарис" розташувався в мальовничому куточку Скадовська на узбережжі Чорноморської затоки, острову Джарилгач. Він знаходиться всього в 1 км від пляжу, що легко подолати неспішною 15-хвилинною пішою прогулянкою, при цьому насолоджуючись природою. Саме цей готель допоможе відпочити, адже весь він оповитий зеленню, що рятує від літньої спеки.
Є вільні номери
Скадовськ, вул. Володарського, 31
Сучасний готель "Адмірал Нельсон" знаходиться в 250 м від берега Чорного моря і готовий запропонувати своїм гостям розміщення в комфортних номерах. Номерний фонд готелю складають номери категорій Стандарт, Напівлюкс та Люкс, при цьому кожен з них оснащений комфортними меблями і сучасною технікою, щоб задовольнити найвищі вимоги гостей.
Є вільні номери
Скадовськ, ул. Колхозная, 56
Уютный отель "Квитка Скадовска" удобно расположился в центре городка в непосредственной близости от набережной. Гостям предлагают разместиться в комфортабельных номерах различного уровня комфортности - "стандарт", "полулюкс" и "люкс".
Є вільні номери
Скадовськ, вул.Чапаєва, 134
Сучасний готель "Цитадель" розташований всього в 10 хвилинах ходьби від Чорноморського узбережжя приємно зустріне своїх гостей і запропонує розміститися в світлих і комфортних номерах.
Є вільні номери
x
Місцезнаходження