Рекомендовані готелі

Яблуниця, урочище Горішків, 342а
Чудовий готельний комплекс СкілендХаус (SkilandHouse) розташований серед гірських ландшафтів у славному селищі Яблуниця, всього-навсього за сім кілометрів від прославленого курорту Буковель. Корпус готелю СкілендХаус (SkilandHouse) має два поверхи виконаних в альпійському стилі.
Є вільні номери
Яблуниця, урочище Горішків, 333Б
У 5 км від всіма відомого гірськолижного курорту Буковель розташувався ультрасучасний готель "Чарльтон Естейт", де кожен кожен куточок наповнений теплом і гостинністю.
Є вільні номери
Яблуниця, Горішків, 323 г
Chevalier Panorama - це унікальний проект в стилі Loft, який налічує 110 номерів і може розмістити 600 гостей. Особливість розташування (с. Яблуниця, 7 км від Буковелю) дозволяє гостям відкрити для себе чудову панораму на гірські вершини Чорногорського хребта: г. Говерла, г. Петрос, г. Хом‘як та інші
Є вільні номери
0
/5
від UAH 500 до UAH 1250

Вілла Парламент

Яблуниця, ділянка Горішків
Вілла Парламент (Villa Parlament) - це розкішний котедж, який знаходиться в мальовничому селищі Яблуниця. Перші гості змогли відпочити в даному готелі в 2011 році. Номерний фонд включає в себе категорії: котедж, апартаменти, люкс і напівлюкс.
Є вільні номери
0
/5
від UAH 1200 до UAH 1200

Котедж Гута (Gutа)

Яблуниця, урочище Довгий Грунь
Готель "Гута" знаходиться в селищі Яблуниця, недалеко від підйомника "Коза" і в 10 км від гірськолижного курорту Буковель. Готель являє собою два двоповерхові дерев'яні котеджі, один з яких орендується цілком, а другий складається з окремих номерів.
Є вільні номери
x
Місцезнаходження