Рекомендовані готелі

Гаспра, Алупкінське шосе, 21
На узбережжі Чорного моря, в екологічно чистому районі Криму, розташований ультрасучасний санаторій "Сосновий гай". Готель розташований на території парку "Чаїр", в оточенні різних видів хвойних і вічнозелених рослин, де можна повністю насолодитися тишею і найкращим сервісом.
Є вільні номери
Гаспра, Алупкінське шосе, 60
На березі Чорного моря розташувався розкішний готель євро-класу "Парк Чаїр", де все створено для приємного і незабутнього відпочинку. Номерний фонд готелю складається з 26 просторих номерів таких цінових категорій - Напівлюкс, Люкс, Прем'єр. Гостинна обстановка і комфортні меблі допоможуть гостям розслабитися і повністю розчинитися у світі спокою і тиші.
Є вільні номери
Гаспра, Алупкінське шосе, 15 Б
У 300 м від узбережжя Чорного моря розташувався затишний готель Рубікон, в якому є все необхідне для відпочинку. Номерний фонд готелю складається з таких категорій номерів - Стандарт, Напівлюкс, Люкс.
Є вільні номери
Гаспра, Алупкінське шосе, 56
В оточенні Кримських гір, всього в 250 м від Чорноморського узбережжя, розташувався затишний міні-готель "Сонячний Дім". Номерний фонд готелю складається з 7 номерів категорій стандарт і люкс. Всі номери виконані в сучасному стилі, в кожному з яких є все необхідне для максимально комфортного відпочинку, також є балкон з чарівним видом на Чорне море або гори.
Є вільні номери
Гаспра, Алупкінське шосе, 5Б
Готель "Караван" - це оазис комфорту, гостинності та затишку на березі Чорного моря. Розкішний вигляд на Чорноморську гладь і Ластівчине гніздо залишать тільки незабутні спогади про відпочинок в душі гостей
Є вільні номери
x
Місцезнаходження