Рекомендовані готелі

Гурзуф, вул. Ленінградська, 96
Готель є перлиною краси і захоплення, що розташований поблизу моря. Клієнтам надається європейський комфорт і найкращий сервіс. З вікон номерів відкривається чудовий вид на море і гору Аю-Даг.
Є вільні номери
0
/5
від UAH 631 до UAH 2012

Вілла Балгатура

Гурзуф, вул. Виноградна, 16
Готель побудований в середземноморському стилі серед чудових морських і гірських пейзажів. Кожен номер по-своєму індивідуальний, проте у всіх є супутникове телебачення, ітнернет, кондиціонер, плита, фен, домофон.
Є вільні номери
Гурзуф, вул Гурзуфське шосе, 16
Виконаний у східному стилі готель "Веселий Хотей" покликаний дарувати відвідувачам комфорт і затишок далеко від дому. Твори китайської культури: живопис, скульптура, екзотичний фітодизайн перенесуть гостей в дивовижний світ країн вранішнього сонця.
Є вільні номери
0
/5
від UAH 497 до UAH 1775

Вілла Снігурі

Гурзуф, вул. Гурзуфське шосе, 6-В
Вілла "Снігурі" знаходиться в одному з найбільш мальовничих куточків Криму. Успішне розташування сучасних котеджів готелю дозволить Вам насолодитися чудовими видами Чорного моря і Кримських гір.
Є вільні номери
Гурзуф, вул. Гурзуфське шосе, 6-Б
Готель розташувався в парку чудових кипарисів, кедрів, сосен і дубів. Кожен номер по-своєму індивідуальний, але оформлення всіх номерів випромінює по-істині домашній затишок.
Є вільні номери
x
Місцезнаходження