Рекомендовані готелі

4.7
/5
від UAH 215 до UAH 635

Хостел Dream house (Dream House)

Київ, Андріївський узвіз, 2Д
Хостел "Dream house" має дуже зручне місце положення - на одній з найстаріших вулиць столиці - Андріївському узвозі, в центрі та історичній частині міста, недалеко від станції метро Контрактова площа. Для тих, хто приїхав до Києва насолодитися нічним і культурним життям міста, цей хостел є прекрасним варіантом для проживання.
Є вільні номери
Київ, бул. Т. Шевченка / вул. Пушкінська 5-7/29
Сучасний розкішний готель "Прем'єр Палас " розташований в 300 м від станції метро "Театральна " і "Льва Толстого " ​​. П'ятизірковий готель є одним з шикарних готелів, а також однією з " Великих Готелів Світу " і входить до " Найзнаменитіші готелі світу " .
Є вільні номери
0
/5
від UAH 1472 до UAH 5760

Готель Старо (Staro)

Київ, вул. Костянтинівська, 34-Б
Сучасний готель "Старо" , оформлений в стилі арт - нуво, відкрив свої двері першим гостям у 2012 році. Розташований готель в історичному центрі міста Києва на Подолі, недалеко від готелю знаходиться станції метро "Тарас Шевченко" та "Контрактова площа".
Є вільні номери
Київ, Столичне шосе, 103
Готель "Ramada Encore Kiev" - являє собою молодий бренд міжнародної мережі "Ramada" і приємно здивує своїх гостей неповторною атмосферою, яскравою готельною концепцією і інноваційним дизайном. Готель розташований на правому березі Дніпра.
Є вільні номери
Київ, Пуща-Водиця, вул.Н.Юнкерова, 20
Конгрес-готель "Пуща" вдало розташувався далеко від міського шуму і суєти в рекраціонной зоні Києва - Пуща-Водиця, поруч з лісом, озером і піщаним пляжем. Готель орієнтований на бізнес-клієнтів і всіх туристів, які подорожують по просторах України.
Є вільні номери
x
Місцезнаходження