Готелі у м. Міжгір'я, показано 5

Сортувати:
за ціною
за рейтингом
за зірками
за відстанню від адреси
Міжгір'я, вул. Набережна, 1
Готельно-оздоровчий комплекс «Жива Вода» знаходиться в селищі Міжгір'я в оточенні гір біля річки Ріка. Найчистіше повітря, наповнене ароматом хвої і трав, багатство цілющих мінеральних вод «Сойма» і «Келечинська», прекрасні гірські пейзажі і близькість до озера Синевир та водоспаду Шипіт роблять комплекс особливо привабливим для туристів.
Є вільні номери
0
/5
від UAH 400 до UAH 1250

Готель Кам'янка

Міжгір'я, Синевирський перевал, 1
Розташований в живописному селищі Міжгір'я, готель "Кам'янка" створює чудову атмосферу для відпочинку в Карпатських горах. Готель знаходиться всього в 350 м від бугельного підйомника і в 25 км від курорту Ізки.
Є вільні номери
Міжгір'я, урочище Лази, 331
Приватна садиба "Річка" розташована в селі Ріка - Міжгір'я, всього в 500 м від підйомника, джерела мінеральної води, і в 10 км від відомих гірськолижних курортів Ізки, Пилипець, Подобовець.
Є вільні номери
Міжгір'я, с. Ізкі
Гірськолижний курорт "Віта Парк Ізки" розташований в самому серці Карпатських гір, поблизу Національного заповідника "Синевир" та відомого водоспаду "Шипіт". Комплекс являє собою різьблену будівлю каскадного типу, яка розмістилася на схилі г. Магура.
Є вільні номери
Міжгір'я, ул. Хустская, 62-А
Частный отель-ресторан Трембита европейского класса рассчитан на 50 мест.В мотеле работает бар, ресторан, сауна, конференц-зал, автостоянка, детская площадка.
Немає вільних номерів
x
Місцезнаходження