Готелі у м. Кореїз, показано 7

Сортувати:
за ціною
за рейтингом
за зірками
за відстанню від адреси
Кореїз, вул. 16 сентября, 30
Новий затишний готель «Нарель» ( «Narel») розташований в місті Кореїз біля Ялта біля узбережжя Чорного моря і приймає відпочиваючих з 2016 року. Відстань до центру Ялти від готелю - 10 км, до м Севастополь - 48 км., А до аеропорту Сімферополя - 67 км.
Є вільні номери
Кореїз, Алупкінське шосе, 2
В одному з мальовничих куточків Криму - в центрі смт Місхор, розташований затишний готель «1000 і одна ніч». Готель являє собою п'ятиповерхову будівлю, виконано в східному стилі. Номерний фонд готелю складають 58 комфортабельних номерів різних цінових категорій.
Є вільні номери
Кореїз, Алупкінське шосе, 15 Б
Готель Глорія-Парк знаходиться в мальовничому селищі міського типу Кореїз, менше 12 км. від Ялти і 5 хвилин ходьби від Чорного моря. Глорія Парк - готель має більше 25 номерів підвищеної комфортності різних категорій (2-місні стандартні номери, 1-а й 2-кімнатні півлюкси, люкси, а також апартаменти).
Є вільні номери
Кореїз, Алупкінське шосе, 40
Між Гаспрой і Алупкою розташувався ультрасучасний готель "Багатель". Готель являє собою стильну триповерхову будівлю. Номерний фонд готелю складається з 25 номерів різних категорій стандарт, комфорт, напівлюкс, люкс, апартаменти.
Є вільні номери
Кореїз, Ул.Місхорскій Парк 4
На самому березі Чорного моря розташувався міні-готель розкішних апартаментів "Алігатор". Номерний фонд готелю складає 10 номерів категорії комфорт, люкс сімейний, двокімнатний люкс, апартаменти, виконаних в сучасному стилі і обладнананих усім необхідним для незабутнього відпочинку.
Є вільні номери
Кореїз,
Отель «Ренесанс» расположен в живописном уголке Крыма, у подножья горы Ай-Петри. Расположившись на стыке горной и морской зоны, воздух у отеля насыщен целебными ионами морских солей и бальзамическими фитонцидами.
Немає вільних номерів
Кореїз,
Отель который расположился в уютном Кореизе , воплощает в себе все самые лучшие традиции современной европейской архитектуры, имеет собственную закрытую и охраняемую территорию. Созданный по примеру самых лучших отелей страны.
Немає вільних номерів
x
Місцезнаходження