Рекомендовані готелі

Хмельницький, вул. Проскурівська, 20
У самому серці міста Хмельницький розташувався сучасний готель "Арена". Номерний фонд готелю складається з 19 номерів таких категорій - Економ, Класик, Авангрд, Делюкс.
Є вільні номери
Хмельницький, вул. Каменецька, 21
У центрі міста Хмельницький розташована комфортабельний готель "Либідь Плаза". Готель розташований на 6, 7, 8 поверхах відомого розважального комплексу "Либідь Плаза". Номерний фонд готелю складає 21 елегантний номер різної цінової категорії від стандартів до апартаментів.
Є вільні номери
Хмельницький, ул. Шевченко, 34
Современный многоэтажный комплекс "Подолье" удобно расположен в историческом и деловом центре города Хмельницкий. К вниманию постояльцев гостиницы предлагаются номера различных категорий от класса «эконом» и «стандарт» до «люкс» и «апартаменты».
Є вільні номери
Хмельницький, вул.Прибузька 15/1
Сучасний готель " Собкофф " розташований в ресторанно - готельному комплексі " Собкофф " на 3 поверсі. Номерний фонд готелю становлять номери різної цінової категорії - Стандарт, Напівлюкс, Люкс, Весільний.
Є вільні номери
Хмельницький, проспект Миру, 103/3
Сучасний готель "Park Hotel" розташований в тихому, затишному куточку при виїзді з міста Хмельницький поблизу з мальовничим дендропарком "Поділля". "Park Hotel" зручно розташовується всього в парі хвилин ходьби від центрального Автовокзалу, в 400 метрах від супермаркету.
Є вільні номери
x
Місцезнаходження