Рекомендовані готелі

Вінниця, вул. Київська, 91
Готель Шахерезада (Shaherezada) розмістився всього в 10 хвилинах від центру міста і фонтану Рошен. Інтер'єр готелю створений у неповторному східному стилі.
Є вільні номери
Вінниця, вул. Соборна, 34
В історичній частині міста Вінниця, всього в декількох хвилинах їзди від центру міста, розташувався сучасний готель "Франція". До послуг гостей 30 комфортабельних номерів категорії стандарт, твін, напівлюкс, напівлюкс твін, люкс + і апартаменти, обладнаних усім незамінним для безтурботного відпочинку.
Є вільні номери
0
/5
від UAH 439 до UAH 1950

Готель Дача (Dacha)

Вінниця, вул.Привокзальна,19-А
У мальовничому місці міста Вінниця розташувався готельно-ресторанний комплекс "Дача", який запропонує своїм гостям гідні умови європейського рівня. Номерний фонд готелю складається з світлих 23 номерів категорій - Економ, Стандарт, Де Люкс +, Твін, Де Люкс, Люкс, Люкс +, Апартаменти.
Є вільні номери
Вінниця, вул.Литвиненко,8-А
Сучасний готель "Харвест" приємно здивує гостей своїм гідним рівнем сервісу та обслуговування. Номерний фонд готелю складається з 9 комфортних номерів категорій - Економ, Стандарт, Люкс, VIP-номер.
Є вільні номери
Вінниця,  с.Садовое, Хмельницьке шосе, 20
У с. Садове, всього в 20 км від м Вінниця розташована база відпочинку "Батерфляй", яка являє собою заміський комплекс, повністю обладнаний для безтурботного відпочинку далеко від міської суєти.
Є вільні номери
x
Місцезнаходження