Рекомендовані готелі

Черкаси, сел. Сокирна, вул. Польова, 40
У зеленій, екологічно чистій зоні, недалеко від Мошногорського гірського масиву розташувався сучасний ресторанно-готельний комплекс "Перлина Резорт". Номерний фонд готелю складається з 24 затишних номерів категорій економ, стандарт і делюкс. Всі номери виконані в сучасному вишуканому стилі, в кожному з яких є все необхідне для максимально комфортного відпочинку.
Є вільні номери
Черкаси, вул. Фрунзе, 145
Готельно-ресторанний комплекс "Апельсин" знаходиться в історичній та діловій частині міста. Готель славиться своєю гостинністю в поєднанні з високим європейським сервісом. Комплекс надає комфортабельні номери різного рівня комфортності, виконаних в класичному дизайні.
Є вільні номери
Черкаси, вул. Лазарева, 6
Розташувавшись недалеко від міської адміністрації, готель мережі Reikartz Hospitality Group "Оптима Черкаси" запрошує зупинитися у себе в комфортабельних номерах різної категорії. Яскрава вивіска над будівлею готелю не дозволить проїхати мимо.
Є вільні номери
Черкаси, вул. Лісова, 1
Готель "Україна" знаходиться в мальовничій місцевості, всього в 10 хвилинах ходьби з центру міста Черкаси. Готель пропонує своїм гостям розміщення в комфортабельних 85 номерах різного рівня комфортності.
Є вільні номери
Черкаси, с. Свидівок, вул. Дахнівська, 21
Спорт-готель "Селена" знаходиться недалеко від м. Черкаси у мальовничому лісі прямо на березі Дніпра на території, що охороняється площею 14 га. Затишний готель пропонує гостям проживання в 26 укомплектованих номерах різної категорії і 12 стоять окремо гостьових бунгало.
Є вільні номери
x
Місцезнаходження