Готелі у м. Черкаси, показано 8

Сортувати:
за ціною
за рейтингом
за зірками
за відстанню від адреси
Черкаси, сел. Сокирна, вул. Польова, 40
У зеленій, екологічно чистій зоні, недалеко від Мошногорського гірського масиву розташувався сучасний ресторанно-готельний комплекс "Перлина Резорт". Номерний фонд готелю складається з 24 затишних номерів категорій економ, стандарт і делюкс. Всі номери виконані в сучасному вишуканому стилі, в кожному з яких є все необхідне для максимально комфортного відпочинку.
Є вільні номери
Черкаси, вул.Я.Галана,7
На околиці міста Черкаси розташувався затишний готель "Арагві", в якому гармонійно поєднуються сучасний інтер'єр і гостинна атмосфера. Номерний фонд готелю представляють 9 номерів таких категорій - Напівлюкс, Люкс.
Є вільні номери
Черкаси, с. Свидівок, вул. Дахнівська, 21
Спорт-готель "Селена" знаходиться недалеко від м. Черкаси у мальовничому лісі прямо на березі Дніпра на території, що охороняється площею 14 га. Затишний готель пропонує гостям проживання в 26 укомплектованих номерах різної категорії і 12 стоять окремо гостьових бунгало.
Є вільні номери
Черкаси, вул. Лазарева, 6
Розташувавшись недалеко від міської адміністрації, готель мережі Reikartz Hospitality Group "Оптима Черкаси" запрошує зупинитися у себе в комфортабельних номерах різної категорії. Яскрава вивіска над будівлею готелю не дозволить проїхати мимо.
Є вільні номери
Черкаси, вул. Лісова, 1
Готель "Україна" знаходиться в мальовничій місцевості, всього в 10 хвилинах ходьби з центру міста Черкаси. Готель пропонує своїм гостям розміщення в комфортабельних 85 номерах різного рівня комфортності.
Є вільні номери
Черкаси, вул. Фрунзе, 145
Готельно-ресторанний комплекс "Апельсин" знаходиться в історичній та діловій частині міста. Готель славиться своєю гостинністю в поєднанні з високим європейським сервісом. Комплекс надає комфортабельні номери різного рівня комфортності, виконаних в класичному дизайні.
Є вільні номери
Черкаси, вул. Фрунзе, 13
Готель "Дніпро" розташований в діловому центрі міста, в 4 км від ж / д вокзалу. Номерний фонд готелю складаю номери різних категорій - Одномісні, Двомісні, Напівлюкс, Люкс, Апартаменти. Всі номери незалежно від категорії оснащені сучасними меблями і технікою, щоб створити комфортні умови гостям.
Є вільні номери
Черкаси, вул. Фрунзе, 29
Одним з найбільш знаменитих споруд Черкас є готель "Росава", яка знаходиться в декількох хвилинах їзди від центру міста. У готельних номерах є все, що необхідно для повноцінного відпочинку.
Немає вільних номерів

Незважаючи на те, що Черкаська область вважається наймолодшою ​​областю на Україні, її обласний центр - місто Черкаси має багату історію. Перші згадки про Черкаси (місті козаків) відносяться до 1394 року. Довгий час Черкаси були під владою Польсько- Литовського князівства, а потім місто відносять до Київського воєводства, і на нього була покладена роль опорного пункту при набігах монголо- татар. Взагалі, вся історія існування міста Черкасиділиться на етапи повного руйнування міста, і на періоди його відновлення. Місто стало свідком і спустошливих набігів Мамая і визвольної війни Богдана Хмельницького, гайдамацького руху та постійних межусобних чвар. Саме цим пояснюється практично повна відсутність архітектурних пам'яток 15-19 ст. Пам'ять про них залишилася тільки лише в письмових свідченнях або на старовинних листівках - як, наприклад, листівка з центральною готелем Черкас - Слов'янським, який на сьогодні перейменований в Дніпро. Незважаючи ні на що, Черкаси - чудове, потопаюче в зелені парків і скверів місто, яке приваблює туристів на відпочинок в Черкаси в будь-який пору року - і влітку, і навесні, і восени. У самому місті та приміських зонах відпочиваючих з радістю зустрічають готелі Черкас, гостинність і привітність персоналу яких залишають у душі гостей тільки найтепліші спогади.

x
Місцезнаходження