Рекомендовані готелі

Чернівці, пл. Центральна, 6
Сучасний готель євро-класу "Алюр Інн" розташувався в самому серці міста і готовий підкорювати серця вимогливих гостей високим рівнем комфорту та сервісу. Складається готель з 30 затишних номерів таких категорій - Стандарт, Напівлюкс, Люкс.
Є вільні номери
0
/5
від UAH 290 до UAH 620

Готель Премиум

Чернівці, ул. Главная 124-Б
Отель «Премиум» находится в центральной части Черновцов, города с богатой историей, в парковой зоне, тем самым предоставляет гостям возможность наслаждаться прекрасными пейзажами парка и подышать свежим воздухом.
Є вільні номери
Чернівці, вул. Головна, 141
У парковій зоні міста Чернівці розташувався ультрасучасний готель "Буковина". Номерний фонд готелю складається з 152 номерів різних категорій, в кожному з яких є все необхідне для максимально комфортного відпочинку.
Є вільні номери
Чернівці, вул. Ентузіастів, 3-Г
Шикарний готель "Голд Георг Палац" розташувався на жвавій вулиці м. Чернівці, в районі різних маркетів, ресторанів, салонів краси, банків, торгово-розважального центру і всього в 10-15 хвилинах їзди на машині від центру міста.
Є вільні номери
Чернівці, вул. Чкалова, 30-в
Розміститься у дружній і невимушеній обстановці після багатогодинного перельоту запрошує готель "Леотон". Сам готель "Леотон" розташований в 10 хвилинах від аеропорту.
Є вільні номери
x
Місцезнаходження