Рекомендовані готелі

Запоріжжя, с.Ульянівка, ул.Хортицька,5
На березі Дніпра розташувався сучасний готель "Марко Поло", який порадує європейським сервісом і високим рівнем комфорту. Номерний фонд готелю складається з просторих номерів і котеджів - Стандарт, Напівлюкс, Люкс, Делюкс, Котедж.
Є вільні номери
Запоріжжя, пр. Ленина, 135
У самому серці міста розташувався сучасний готель "Інтурист", який готовий запропонувати своїм гостям європейські умови комфорту для приємного відпочинку. Номерний фонд готелю складається з 230 номерів категорій - Стандарт Сингл, Стандарт Твін / Дабл, Напівлюкс, Люкс.
Є вільні номери
Запоріжжя, бул. Шевченка, 71А
Готель «Хортиця Палас» розташований в діловому центрі міста Запоріжжя. Номерний фонд готелю складають 164 номери категорії класик і комфорт, в яких є все необхідне для комфортного відпочинку.
Є вільні номери
Запоріжжя, вул. Правди, 19
У самому центрі міста Запоріжжя розташувався розкішний готель "Слава". Перших своїх гостей готель зустрів в 2013 році. Складається готель з 54 номерів різних цінових категорій - Економ, Стандарт, Покращений, Напівлюкс, Люкс, Апартаменти.
Є вільні номери
Запоріжжя, вул.Чекістів, 23
У культурному та історичному центрі міста розташувався готель європейського рівня "Театральний". Номерний фонд готелю налічує 109 комфортних номерів таких цінових категорій - Стандарт, Номер для людей з обмеженими можливостями, Бізнес-стандарт, Напівлюкс, Люкс.
Є вільні номери
x
Місцезнаходження