Готелі у м. Кам'янець-Подільський, показано 11

Сортувати:
за ціною
за рейтингом
за зірками
за відстанню від адреси
Кам'янець-Подільський, вул. Соборна, 4
Готель "7 Днів" знаходиться в самому центрі міста, в безпосередній близькості до основних історичних пам'яток Кам'янця-Подільського і всього в 2 км від Центрального залізничного вокзалу. Готель надає своїм гостям барвисті стильні номери різного рівня комфортності.
Є вільні номери
Кам'янець-Подільський, вул. Старобульварна, 2
Готель "Reikartz Кам'янець-Подільський" знаходиться в центрі історико-архітекрурного заповідника "Кам'янець на Поділлі", в старовинному особняку. Поруч розташувалася Ратуша - пам'ятка архітектури XVI століття, а до відомої старої фортеці можна дійти пішки всього за 5 хвилин.
Є вільні номери
Кам'янець-Подільський, пл. Польський ринок, 8
Приватний готель "Гетьман" у Кам'янці-Подільському розташовується в центрі Старого міста. Готель відрізняється не тільки прекрасним сервісом і якістю, але й індивідуальним підходом до кожного клієнта, а кваліфікований обслуговуючий персонал зі знанням іноземних мов забезпечує гостей міста упевненістю в зручному проживанні, спокоєм і затишком, необхідним для відпочинку.
Є вільні номери
Кам'янець-Подільський, вул. Лесі Українкт, 84
Готель "Gala-Hotel" розташований в 15 хвилинах ходьби від центру міста, в мальовничому і тихому куточку. Готель пропонує своїм гостям розміститись в 47 затишних і просторих номерах різного рівня комфортності "економ", "стандарт", "стандарт 1 категорії" та "люкс".
Є вільні номери
Кам'янець-Подільський, ул. Леси Украинки, 99
Гостиница "Фильварки-центр" - одна из первых в Каменце-Подольском гостиниц европейского класса, сейчас несколько обветшавшая. Расположена в старом здании в удалённом от центра тихом районе "Русские фильварки".
Немає вільних номерів
Кам'янець-Подільський, ул. Старобульварная, 6
Небольшой гостиничный комплекс "Тарас Бульба" расположен в центре Старого города в Каменце-Подольском. Здание возведено на фундаменте XVII века. Работает с июля 2008 года. К услугам гостей 18 комфортабельных номеров со всеми удобствами.
Немає вільних номерів
Кам'янець-Подільський, ул. Жванецкое шоссе, 3
Большая частная гостиница "Ксения" в Каменце-Подольском расположена с тыльной стороны Старой крепости. Два гостиничных корпуса по архитектуре также напоминают средневековый замок с башенками. К услугам гостей 77 номеров с удобствами
Немає вільних номерів
Кам'янець-Подільський, ул. Красноармейская, 33
Отель "4 сезона" находится в центральной части города в 20-ти минутах ходьбы от исторического района, живописного каньона, великолепных в архитектурном плане церквей, неповторимой Старой Крепости, словом от всего того, чьим духом пропитана история украинского народа и все то, что называется Жемчужиной Подолья.
Немає вільних номерів
Кам'янець-Подільський, ул. Татарская, 19
Отель европейского уровня "Клеопатра" расположен в административном центре Каменца-Подольского, недалеко от Старого города. Построен в 2006 году. Оборудованный конференц-зал на 160 мест, зал для презентаций, офисный центр.
Немає вільних номерів
0
/5
від UAH 0 до UAH 0

Готель Maxima

Кам'янець-Подільський, пр. Грушевского, 41-Б
Новый мини-отель "Максима" расположен на въезде в Каменец-Подольский со стороны Черновцов или Тернополя, в 500 метрах от моста "Бегущая лань". В отеле гостям предложат разместиться в комфортабельных двухместных номерах категорий "стандарт" и "люкс" со всеми удобствами.
Немає вільних номерів
Кам'янець-Подільський, ул. Сковороды, 9
Мини-отель "Вилла Рубен" в г. Каменец-Подольский расположен в престижном районе Жовтневое, в 25 минутах ходьбы от центра города. Квалифицированный персонал отеля владеет английским, украинским, русским и польским языками.
Немає вільних номерів

Одним з найпопулярніших туристичних центрів України є місто-музей Кам'янець-Подільський Хмельницької області, розміщений на високих схилах піднімаються над річкою Смотрич. Протягом свого існування місто Кам'янець-Подільський терпів безліч катастроф, завдяки чому здобув неповторну архітектуру. Національний історико-архітектурний заповідник "Кам'янець" включений в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, тому всі екскурсії в Кам'янець-Подільському проходять на одному диханні. У місто безліч архітектурних пам'ятників, галерей, антикварних лавок, музеїв. Гостям міста пропонують відпочинок в Кам'янці-Подільському в комфортабельних готелях на будь-який смак. У кожному з готелів Кам'янця-Подільського висококваліфікований персонал прагне зробити відпочинок кожного туриста безтурботним і незабутнім. Кам'янець-Подільський - це один із самих історичних і найкрасивіших міст України, відпочинок в Кам'янці-Подільському буде незабутнім, оскільки тут унікально абсолютно все, починаючи від ексклюзивних архітектурних споруд і закінчуючи природним місцем розташування міста.

x
Місцезнаходження