від UAH 575 до UAH 700

Готель Парк-готель Чернігів (Park-Hotel Chernigiv) (Park-Hotel Chernigiv)

Чернігів, вул. Шевченка, 103-А
Парк-готель "Чернігів" - це новий готель бізнес-класу, який гостинно відкрив свої двері в грудні 2011 року, і розташувався в парковій зоні на березі річки Десна. Інтер'єр готелю зроблений в сучасному стилі з елементами хай-тек. Гостям надаються просторі і комфортабельні номери класу "standart", "standart classic", "superior" і "deluxe", обладнаних меблями в строгому стилі, телевізором, кондиціонером, робочою зоною, міні-баром, сейфом, електронним замком і ванною кімнатою. Також проживають мають можливість відвідати затишне кафе "Пармезан" при готелі, де шеф-кухар порадує вишуканими стравами національної та європейської кухні; є і лобі-бар з різноманітними напоями. Для проведення ділових зустрічей, переговорів, свят і торжеств, парк-готель "Чернігів" пропонує конференц-зали - "Київський", "Ніжинський" і "Сіверський", з можливістю орендувати все необхідне обладнання.

Наявність місць у готелі Парк-готель Чернігів (Park-Hotel Chernigiv) (Park-Hotel Chernigiv)

Дата прибуття
Дата виїзду
Перевірити наявність місць
Тип кімнатиТип харчуванняКількість осібЦіна
за 1 ніч
Кількість номерівБронювання
Стандарт двомісний
Кількість номерів: 1
RO
UAH
1150
Бронювати
Стандарт двоміснийСтандарт двоміснийСтандарт двоміснийСтандарт двомісний

Стандарт двомісний

Комфортабельний однокімнатний номер загальною площею 17 кв.м. розрахований на двомісне поселення. Номер обладнаний односпальним ліжком шириною 150 см з можливістю розміщення другої людини, тумбами, телевізором, робочим місцем, міні-баром, сейфом, доступом до мережі Інтернет (Wi-Fi), кондиціонером, електронним замком. Санвузол оснащений душовою кабінкою з цілодобовою подачею холодної і гарячої води, феном.

Дати проживанняТип харчуванняКількість осібЦіна за добу
з 28 березня 2024 по 31 грудня 2025RO - без сніданку2 1150 UAH
Де Люкс
Кількість номерів: 1
RO
UAH
1400
Бронювати
Де ЛюксДе ЛюксДе ЛюксДе Люкс

Де Люкс

Шикарний однокімнатний номер загальною площею 40 кв.м. розрахований на поселення до 4 персон. Номер обладнаний двоспальним ліжком, тумбами, зручним розкладним диваном, телевізором, робочим місцем, міні-баром, сейфом, є доступ до мережі Інтернет (Wi-Fi), кондиціонером, електронним замком. Санвузол оснащений ванною з цілодобовою подачею холодної і гарячої води, феном.

Дати проживанняТип харчуванняКількість осібЦіна за добу
з 28 березня 2024 по 31 грудня 2025RO - без сніданку2 1400 UAH

Послуги у готелі Парк-готель Чернігів (Park-Hotel Chernigiv) (Park-Hotel Chernigiv)

Загальні

Загальні

Цілодобова служба реєстрації та обслуговування гостей. Експрес-реєстрація заселення / виселення. При наявності вільних номерів можливість раннього заїзду / виїзду. Номери для некурців. Номери для людей з обмеженими фізичними можливостями. Місця для куріння. Камера схову. Ресторан. Лобі-бар. Сніданок. Ліфт. Сейф.
Спорт і відпочинок

Спорт і відпочинок

Піші прогулянки.
Сервіси

Сервіси

Обслуговування номерів. Конференц-зал/Банкетний зал. Бізнес-центр. Трансфер до / з готелю (за додаткову плату). Можливість замовлення сніданку в номер. Послуги з прання і прасуванню одягу. Факсимільні та копіювальні послуги. Доставка кореспонденції в номер. Виклик таксі, швидкої допомоги. Побудка до певного часу. Банкомат на території готелю. Сувенірний магазин.
Інтернет

Інтернет

Безкоштовний безпровідний інтернет (Wi-Fi).
Послуги з паркування

Послуги з паркування

Безкоштовна парковка на території готелю під охороною.

Порядок проживання у готелі Парк-готель Чернігів (Park-Hotel Chernigiv) (Park-Hotel Chernigiv)

Реєстрація

Реєстрація

Час виїзду - до 12.00. Час заїзду - з 14.00.
Ануляція бронювання / Передоплата

Ануляція бронювання / Передоплата

Передоплата в розмірі вартості 1 доби проживання. У разі анулювання за 3 доби до дати заїзду штраф не стягується. У випадку ануляції пізніше цього терміну або у випадку незаїзду стягується 100% внесеної передоплати.
Розміщення дітей та додаткові ліжка

Розміщення дітей та додаткові ліжка

Діти з 1 до 6 років без надання додаткового місця розміщуються безкоштовно. При розміщенні всіх дітей молодших 2 років на дитячих ліжечках їм надається безкоштовне проживання / При розміщенні дітей старшого віку або дорослого на додатковому ліжку коштує 150 грн з особи за ніч.
Домашні тварини

Домашні тварини

Розміщення домашніх тварин в номерах готелю заборонено.
Кредитні картки

Кредитні картки

Можливість розрахунку кредитними картками Visa, Euro / Mastercard.