Рекомендовані готелі

Чернігів, вул. Шевченка, 103-А
Парк-готель "Чернігів" - це новий готель бізнес-класу, який гостинно відкрив свої двері в грудні 2011 року, і розташувався в парковій зоні на березі річки Десна. Інтер'єр готелю зроблений в сучасному стилі з елементами хай-тек.
Є вільні номери
Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка 22
Сучасний готель бізнес-класу "Рейкарц Чернігів" розташовується в самому центрі міста Чернігів, на вулиці Гетьмана Полуботка, неподалік від скверу імені Богдана Хмельницького та П'ятницької церкви. Номерний фонд готелю складають 49 комфортабельних номерів категорій «Мини» Single, «Класік» Twin, «Стандарт» Single, "Стандарт" Twin, «Стандарт» Double, «Суперіор» Twin, «Люкс» Twin.
Є вільні номери
Чернігів, село Снов'янка, вул. Сновська, 10
Еко-курорт "Віта Парк ШішкіNN" розташувався в 150 км від Києва в с. Снов'янка в екологічно чистому районі, який оточують состоний бор і річка Снов. Комплекс пропонує своїм гостям активний і сучасний відпочинок для всієї сім'ї, а також є можливість для проведення банкетів, торжеств і корпоративних заходів
Є вільні номери
Чернігів, вул. Шевченка, 99-а
Готельно-туристичний комплекс "Придеснянський" знаходиться недалеко від центральної та історичної частини Чернігова, на березі Десни в східній частині міста. До Києва і міжнародного аеропорту "Бориспіль" - 140 км. Перший поверх готелю займає кафе на 60 місць і два банкетних зали на 12 і 6 місць.
Є вільні номери
Чернігів, пр-т Миру, 33
У самому серці міста Чернігова знаходиться затишний тризірковий готель "Україна", який готовий підкорювати серця відпочиваючих європейським рівнем сервісу і комфорту. Зручне розташування готелю дозволить гостям економити час на дорогу, оскільки зручна транспортна розв'язка дозволить дістатися в будь-яке місце за короткий час.
Є вільні номери
x
Місцезнаходження