Рекомендовані готелі

4.9
/5
від UAH 850 до UAH 1650

Готель Рудольфо (Rudolfo)

Львів, вул. Вірменська, 4
Сучасний готель "Рудольфо" відкрив свої двері вперше гостям в 2013 році. Готель розташований в самому серці міста Львова, зовсім недалеко від ринкової площі і відомого Оперного театру.
Є вільні номери
Львів, сел. Стрілки, Річковий Хутір, 1
Елегантний готель "Едем Резорт Спа" розташувався всього в 10 хвилинах їзди від селища Стрілка, недалеко від міста Львів. Номерний фонд готелю складають 88 вишуканих номерів, кожен з яких виконаний в індивідуальному класичному стилі і оснащений всім незамінним для безтурботного відпочинку.
Є вільні номери
Львів, вул. Князя Романа, 20
Готель "Швейцарський" знаходиться в Старому місті Львова, неподалік від Бернардинського костелу, Глинянська брама та палацу Потоцьких. Готель гостинно зустрічає своїх гостей, і робить все можливе для того, щоб відпочинок був дійсно незабутній.
Є вільні номери
Львів, вул. Грабовського, 11
Готель "Citadel Inn Hotel & Resort" розташована в центральній частині міста в парковій зоні та є унікальною фортифікаційною спорудою XIX століття, де досих пір зберігся величний дух Австро-угорської імперії, що зробить перебування гостей в цьому готелі незабутнім.
Є вільні номери
Львів, проспект Свободи, 45
У самому серці Львова розташувався готель "Панорама Львів", а саме в елегантному будинку класичного стилю, який гармонійно доповнює атмосферу стародавнього та історичного міста. Готель пропонує своїм гостям поселитись для короткострокового і тривалого проживання в комфортабельних номерах різного рівня комфортності.
Є вільні номери
x
Місцезнаходження