Рекомендовані готелі

4.9
/5
від UAH 750 до UAH 1800

Готель Рудольфо (Rudolfo)

Львів, вул. Вірменська, 4
Сучасний готель "Рудольфо" відкрив свої двері вперше гостям в 2013 році. Готель розташований в самому серці міста Львова, зовсім недалеко від ринкової площі і відомого Оперного театру.
Є вільні номери
Львів, вул.Старознесенська,70
В 5 хвилинах їзди від центру міста Львова розташувався бутик-готель європейського рівня "Кавал'єр", який підкорить серце кожного гостя своєю розкішшю і комфортом.
Є вільні номери
Львів, вул. Грабовського, 11
Готель "Citadel Inn Hotel & Resort" розташована в центральній частині міста в парковій зоні та є унікальною фортифікаційною спорудою XIX століття, де досих пір зберігся величний дух Австро-угорської імперії, що зробить перебування гостей в цьому готелі незабутнім.
Є вільні номери
Львів, сел. Стрілки, Річковий Хутір, 1
Елегантний готель "Едем Резорт Спа" розташувався всього в 10 хвилинах їзди від селища Стрілка, недалеко від міста Львів. Номерний фонд готелю складають 88 вишуканих номерів, кожен з яких виконаний в індивідуальному класичному стилі і оснащений всім незамінним для безтурботного відпочинку.
Є вільні номери
Львів, вул. Друкарська, 9
Готель "Рейкарц (Reikartz) Медіваль Львів" знаходиться в самому серці історичного та культурного Львова, всього в 100 м від Ринкової площі, поруч з іншими пам'ятками, як Оперний театр, Костел Єзуїтів, Львівська ратуша, Домініканський монастир та ін.
Є вільні номери
x
Місцезнаходження