Рекомендовані готелі

Одеса, вул. Пушкінська, 8
Готель "Queen Valery" розташувався в самому центрі Одеси, на перетині вулиці Пушкінської та Дерибасівської і знаходиться на 2-му поверсі будівлі споруди ХVIII століття. У декількох хвилинах ходьби знаходяться театр Опери та Балету, набережна Чорного моря, сходи Потьомкінців та Приморський Бульвар.
Є вільні номери
Одеса, вул. Гаршина, 3
Готель "Веле Россе" (Vele Rosso, з італ. - Червоні вітрила) - класичний готель з італійською назвою та європейським рівнем обслуговування, який розташований на 12-й станції Великого Фонтану, всього в 5 хвилинах ходьби від моря.
Є вільні номери
Одеса, Лідерсовський бульвар, 1
Перший морський дизайн-курорт М1 в Одесі у своєму розпорядженні власні набережній, пляжного та паркової зонами. Мінімалістична архітектура, об'єднання сучасних ліній і технологій, традиційних природних матеріалів створюють особливий стиль нонконформізму клубного готелю.
Є вільні номери
Одеса, Мукачівський провулок, 6/8
Сучасний готель люкс-класу Панорама Де Люкс розташувався в 5 хвилинах ходьби від морського берега Одеси і до сьогоднішнього дня підкорює найвимогливіших гостей своїм високим рівнем комфорту і сервісу. Номерний фонд готелю складається з номерів таких цінових категорій - Стандарт, Покращений, Напівлюкс, Люкс, Панорама Де Люкс.
Є вільні номери
Одеса, пров. Південносанаторний, 5
Лікувально-оздоровчий комплекс "Grand Marine" розташований на березі Чорного моря. Номерний фонд готелю складається з 57 номерів різних цінових категорій - Стандарт, Напівлюкс, двокімнатний Люкс. Професіоналами оздоровчого комплексу розроблено багато лікувальних методик, перевірених багаторічною практикою.
Є вільні номери
x
Місцезнаходження