Рекомендовані готелі

Одеса, вул. Пушкінська, 8
Готель "Queen Valery" розташувався в самому центрі Одеси, на перетині вулиці Пушкінської та Дерибасівської і знаходиться на 2-му поверсі будівлі споруди ХVIII століття. У декількох хвилинах ходьби знаходяться театр Опери та Балету, набережна Чорного моря, сходи Потьомкінців та Приморський Бульвар.
Є вільні номери
Одеса, вул. Гаршина, 3
Готель "Веле Россе" (Vele Rosso, з італ. - Червоні вітрила) - класичний готель з італійською назвою та європейським рівнем обслуговування, який розташований на 12-й станції Великого Фонтану, всього в 5 хвилинах ходьби від моря.
Є вільні номери
Одеса, пер. Ванний, 3
Вілла Ле Прем'єр (Villa le Premier) - це ультрасучасний п'ятизірковий готель Luxury класу, розташований в елітному районі міста Одеси - Аркадії всього в 50 м від моря. Номерний фонд готелю представлений 15 просторими і вишуканими номерами , оформленими в пастельних тонах з декорованою золотом ексклюзивної фурнітурою.
Є вільні номери
Одеса, пляж Ланжерон 25
Готель є частиною курортного комплексу "NEMO Hotel Resort & SPA". Культурно-оздоровчий комплекс "Немо" включає в себе дельфінарій, готель, дельфінотерапії, ресторани, океанаріум, а також кілька терас для прийняття сонячних ванн.
Є вільні номери
Одеса, Лідерсовський бульвар, 1
Перший морський дизайн-курорт М1 в Одесі у своєму розпорядженні власні набережній, пляжного та паркової зонами. Мінімалістична архітектура, об'єднання сучасних ліній і технологій, традиційних природних матеріалів створюють особливий стиль нонконформізму клубного готелю.
Є вільні номери
x
Місцезнаходження