Рекомендовані готелі

Харків, пр-т Академіка Курчатова, 1-А
Розкішний готель "Суперіор" розташувався на території єдиного в країні гольф-курорту "Суперіор Гольф & Спа Резорт". Дістатися до центру міста відпочиваючі зможуть всього за 15 хвилин.
Є вільні номери
Харків, пр-т Правди, 2
Розкішний п'ятизірковий готель " Харків Палас " розташований на проспекті Правди в 150 м від станції метро " Площа Свободи". Єдиний готель класу люкс + у місті створений для людей , які цінують високий рівень сервісу і розкіш.
Є вільні номери
0
/5
від UAH 825 до UAH 3050

Готель Ovis (Ovis)

Харків, пр-т Гагаріна,201-Б
Новий сучасний готель "Ovis" зустрів своїх гостей вперше в 2012 році. Цей 4-поверховий готель з вишуканим інтер'єром розташувався недалеко від Міжнародного аеропорту Харків. Побудовано готель не тільки з високотехнологічних, але а головне з екологічних для здоров'я матеріалів.
Є вільні номери
Харків, пл. Свободи, 7
У самому центрі міста розташувався чотиризірковий готельний комплекс «Харків». Готель побудований за новітніми європейськими стандартам і являє собою сучасний комплекс для комфортного ділового та сімейного відпочинку.
Є вільні номери
Харків, вул.Артема,10/12
Готель "Аврора" розташувався в історичному місці Харкова на вулиці Артема 10 /12. Номерний фонд готелю складають 37 номерів різної цінової категорії - Класичний, Прем'єр, Делюкс, Люкс, Люкс, Преміум, Апартаменти .
Є вільні номери
x
Місцезнаходження