Рекомендовані готелі

5
/5
від UAH 417 до UAH 600

Готель Урочище Вишня

Буковель, с. Поляниця, ур. Вишня, 4
Готельно-ресторанний комплекс «Урочище Вишня» являє собою комфортабельний комплекс з двох триповерхових міні-готелів і двох котеджів класу «Люкс», що знаходяться на висоті 920 м над рівнем моря, і усього в 100 м від підйомника 1R ТК Буковель.
Є вільні номери
4.9
/5
від UAH 350 до UAH 575

Вілла Мілена

Буковель, вул. Карпатська, 73-В
Вілла "Мілена" - це затишний готель в Карпатах, який знаходиться в селищі Поляниця на висоті 920 м над рівнем моря і складається з декількох котеджів. У 2 км від вілли знаходиться найближчий лижний підйомник ГК Буковель - 1R. Інтер'єр номерів вражає поєднанням простоти з комфортом і затишком завдяки їхній обробці натуральним деревом.
Є вільні номери
Буковель, урочище Вишня
Унікальний музей-садиба Гражда (Grazhda) знаходиться в селищі Поляниця, усього в 100 м. від підйомника R1 ГК Буковель і запрошує гостинно відвідувачів не тільки відпочити, але й відчути дух історії.
Є вільні номери
4.4
/5
від UAH 467 до UAH 1100

Вілла Єлена (Elena)

Буковель, с. Поляниця, урочище Вишня
Готель "Вілла Єлена" знаходиться в центрі знаменитого гірськолижного курорту Буковель в с. Поляниця, в 700 м від підйомника 1R. Готельний комплекс складається з двох великих корпусів: 1-й корпус на 32 номери (93 місця) і 2-й корпус на 25 номерів (76 місць), приємно здивують гостей незвичайним архітектурним рішенням.
Є вільні номери
4.4
/5
від UAH 700 до UAH 850

Готель Викрутаси

Буковель, с. Поляниця, урочище Подина
Унікальний арт-готель "Викрутаси" розташований далеко від міського шуму та метушні, в 2 км від відомого гірськолижного курорту Буковель і підйомника R1. Готель являє собою сучасний чотириповерховий котедж, який готовий прийняти до 25 персон одночасно. Гостям надаються 15 дизайнерських номерів класу "Люкс".
Є вільні номери
x
Місцезнаходження