Готелі у м. Кропивницький, показано 10

Сортувати:
за ціною
за рейтингом
за зірками
за відстанню від адреси
Кропивницький, вул. В. Чорновола, 1-Д
Готель бізнес-класу "Рейкарц " розташувалася в спокійному куточку центрального району Кіровограда, на березі річки Інгул. Готель пропонує зупинитися в 62 комфортабельних номерах різних категорій.
Є вільні номери
Кропивницький, вул.Віктора Чміленко, 24Д
У тихому та мальовничому місці міста розташувався сучасний готель "Шенген", де є все необхідне для повноцінного відпочинку гостей. Номерний фонд готелю складається з 10 затишних номерів категорії - Напівлюкс, Бізнес-клас, Одномісний, Двомісні, Тримісні
Є вільні номери
5
/5
від UAH 350 до UAH 500

Готель Єлисаветградь

Кропивницький, пр. 50-річчя Жовтня, 1-А
Готель "Єлисаветград" знаходиться в центральній частині міста Кіровоград, відкрив свої двері в 2008 році і з тих пір по'єднує в собі найкращу гостинність українського народу з високим рівнем комфорту.
Є вільні номери
Кропивницький, вул. Фрунзе, 16
Гостинний двір "Дворцовий" знаходиться в мальовничому куточку міста Кіровограда в реконструйованій старовинній будівлі, поблизу від Миколаївського палацу. Готель відрізняє вишукане поєднання класичної архітектури і сучасних технологій.
Є вільні номери
Кропивницький, вул.Верхня Пермська, 8-Ж
Затишний готель "Государ" знаходиться в самому центрі міста, в оточенні адміністративних будівель, торгових центрів і банків, а також поблизу готелю знаходиться паркова зона і річка. Номерний фонд готелю складається з номерів таких цінових категорій - Стандарт, Покращений, Напівлюкс, Напівлюкс-Стандарт, Люкс.
Є вільні номери
Кропивницький, вул. Полтавська, 20/7
Сучасний готель "Аерополь" розташувався в 2 хвилинах від автовокзалу і в 10 хвилинах від центру міста. Своїм гостям в готелі запропонують розміститися в номерах таких категорій - Класичний, Бізнес, VIP.
Є вільні номери
Кропивницький, вул. Ушакова, 1-А
Гостиница «Турист» размещенна в центральной части города, в историческом месте в 14-ти этажное здании. Гостиница предлагает размещение в номерах различной категории: одно, двухместных, повышенного комфорта номерах, полулюкс, люкс.
Немає вільних номерів
Кропивницький, ул. Карла Маркса, 13/16
Девятиэтажный гостиничный комплекс "Европа" расположен в самом центре деловой и культурной части города Кировограда. Интерьер гостиницы выполнен в классическом стиле, все одно-, двух- и трехместные номера оборудованы в соответствии с европейскими требованиями.
Немає вільних номерів
Кропивницький, ул. Большая Перспективная, 21
Гостиница Каталония расположена в отреставрированном старинном здании и предлагает своим гостям проживание в удобных, комфортабельных номерах, оборудованных кондиционером, телефоном, ТВ, холодильником, импортной сантехникой.
Немає вільних номерів
Кропивницький, ул. Карла Маркса, 4-А
Бизнес-отель «Лондон» расположен в центральном районе Кировограда и насчитывает 38 номеров различных категорій - от одноместного стандарта до номера люкс.
Немає вільних номерів

В долині річки Інгул, на Придніпровській височині, розташоване місто Кропивницький. Спочатку місто носило назву Єлисаветград, на честь святої Єлисавети, а вже починаючи з 10 січня 1939 іменується Кіровоград. Сучасне місто ділиться на два райони - Фортечний і Подільський, в кожному з яких є ряд мікрорайонів. Для відпочинку в Кропивницького гостям міста пропонується великий вибір готелів з повним спектром послуг, які готові підкорювати своїх відпочиваючих гідним рівнем сервісу і комфорту. Відпочинок в кропить - це численні парки і дендропарки, кінотеатри, музеї, театри. Знаменитий Кіровський денпропарк здивує гостей міста великою різноманітністю атракціонів, які не залишать байдужим як дорослих, так і дітей. Одним з кращих концертних залів України по-праву вважається зал обласної філармонії Кропивницького. Парк ім. Пушкіна - це улюблене місце для відпочинку не тільки городян, а й гостей міста. Готелі Кропивницького відрізняються від готелів інших міст теплим прийомом, де комфортне оснащення номерів і території поєднується з невеликою вартістю проживання і зручним розташуванням готелів Кропивницького, можливістю швидко дістатися до історичних пам'яток міста Кропивницького.

x
Місцезнаходження