Рекомендовані готелі

Ужгород, вул. Верховинська,38
У мальовничому і тихому місці розташувався розкішний готель "Прага", який забезпечить гостям гідні умови для безтурботного відпочинку. Номерний фонд готелю складається з 58 комфортабельних номерів категорій - Стандарт, Бізнес, Напівлюкс, Панорама Люкс, Вуд Хаус.
Є вільні номери
Ужгород, вул. Кошицька, 6
Шикарний готель "Дует Плюс" являє собою вдале поєднання класики в інтер'єрі, дизайні та ультрасучасності в технічному оснащенні. Готель розташований в центрі міста поряд з банками, музеями, пам'ятниками архітектури і має на своїй території басейн, альпійську терасу.
Є вільні номери
Ужгород, вул. Дитяча, 1
Готель "Кілікія" розташована в 7 хвилинах ходьби від Ужгородського замку. Готель являє собою сучасне, нова будівля Superior First Class з ексклюзивним інтер'єром у східному стилі.
Є вільні номери
0
/5
від UAH 525 до UAH 825

Готель Європа

Ужгород, вул. Верховинська, 3
Розкішний готель "Європа" розташований неподалік від міського аеропорту і всього в 200 м від словацького кордону, на останньому 830 км автодороги Київ-Чоп. Готель являє собою триповерховий будинок в сучасному європейському стилі, а також дерев'яні котеджі.
Є вільні номери
Ужгород, вул. Електрозаводська, 2
Повністю реконструйований за останньою модою і словом техніки етно-велнес готель "УнгварЪській" пропонує своїм відвідувачам унікальні послуги спорт-клубу, етно-банного комплексу, бальнеологічного центру, ватра-тераси, ресторани, конференц-сервісу, медичного центру.
Є вільні номери
x
Місцезнаходження