Рекомендовані готелі

Ужгород, вул. Верховинська,38
У мальовничому і тихому місці розташувався розкішний готель "Прага", який забезпечить гостям гідні умови для безтурботного відпочинку. Номерний фонд готелю складається з 58 комфортабельних номерів категорій - Стандарт, Бізнес, Напівлюкс, Панорама Люкс, Вуд Хаус.
Є вільні номери
0
/5
від UAH 445 до UAH 1020

Готель Олімп

Ужгород, вул. Гленца, 4
Реконструйований, що відповідає всім вимогам часу 4-зірковий готельний комплекс "Олімп" знаходиться в одному з найживописніших районів Ужгорода, біля річки Уж та Боздошського парку. Готель пропонує своїм гостям розміститись в комфортабельних номерах.
Є вільні номери
0
/5
від UAH 406 до UAH 925

Готель Атлант

Ужгород, пл. Корятовича, 27
Комфортабельний готель "Атлант" є однією з перлин архітектури міста. Зручне місцерозташування в центрі міста, поруч з визначними пам'ятками Ужгорода, адміністративним і торговим центрами дозволяє відвідувачам економити свій час.
Є вільні номери
Ужгород, вул. Кошицька, 6
Шикарний готель "Дует Плюс" являє собою вдале поєднання класики в інтер'єрі, дизайні та ультрасучасності в технічному оснащенні. Готель розташований в центрі міста поряд з банками, музеями, пам'ятниками архітектури і має на своїй території басейн, альпійську терасу.
Є вільні номери
Ужгород, вул. Дитяча, 1
Готель "Кілікія" розташована в 7 хвилинах ходьби від Ужгородського замку. Готель являє собою сучасне, нова будівля Superior First Class з ексклюзивним інтер'єром у східному стилі.
Є вільні номери
x
Місцезнаходження