Готелі у м. Полтава, показано 18

Сортувати:
за ціною
за рейтингом
за зірками
за відстанню від адреси
Полтава, вул. Фрунзе, 7
Готель "Рейкарц Галерія" знаходиться в діловому, історичному та культурному центрі міста. Виконані у вишуканому сучасному дизайні номери різних цінових категорій, таких як класик, стандарт, суперіор, люкс. Для проведення семінарів, тренінгів та ділових зустрічей готель "Рейкарц Галерія" надає послуги конференц-залу. Смачно перекусити гості готелю зможуть у ресторані «Chateau Galerie».
Є вільні номери
Полтава, вул. Гоголя, 33
Вишуканий "Палаццо Прем'єр Готель", що нагадує класичний палац, сповна відтворює дух і красу неповторної Полтави і гармонійно вписується в архітектурний ансамбль центральної частини міста. До послуг гостей 51 шикарний номер різної категорії.
Є вільні номери
Полтава, вул. Леніна, 9А
Розкішний готель "Аристократ" вперше розкрив двері в 2013 році і успішно підкорює серця навіть найвибагливіших гостей. Класичний інтер'єр готелю вдало поєднується з комфортабельними затишними номерами євро-класу, а також високим рівнем обслуговування.
Є вільні номери
Полтава, вул. Жовтнева, 57
Сучасний готель "Алея Гранд" розташувалася в мальовничому і тихому місці міста - недалеко від Корпусного парку. Гостям в готелі запропонують розміститися в просторих і світлих номерах таких цінових категорій - Економ, Стандарт, Стандарт плюс, Напівлюкс, Люкс.
Є вільні номери
Полтава, вул. П.Орлика, 44А
Ультрасучасний готель євро-класу з вишуканим інтер'єром "Атмосфера" готовий комфортно розмістити своїх постояльців і забезпечити найкращі умови для відпочинку. Номерний фонд готелю є 30 номерів різних цінових категорій - Стандарт, Напівлюкс, Люкс.
Є вільні номери
0
/5
від UAH 340 до UAH 500

Готель Киев

Полтава, ул. Сенная, 2/49
Комфортабельная гостиница "Киев" удобно расположена в историческом и деловом центре города Полтава в окружении живописного парка, картинной галереи, театра и филармонии.
Є вільні номери
0
/5
від UAH 260 до UAH 525

Готель Явір

Полтава, пер. Матросова, 4
Невеликий затишний готель "Явір" знаходиться в тихому куточку міста Полтава. Номерний фонд готелю представлений комфортабельними номерами категорії "стандарт", "поліпшений", "напівлюкс" і "люкс".
Є вільні номери
0
/5
від UAH 225 до UAH 225

Готель Сінай

Полтава, вул. Зеньковська, 11/31
Невеликий затишний готель «Сінай» розташований в місті Полтава недалеко від Київського вокзалу. Номерний фонд готелю представлений одно-і двомісними номерами категорії стандарт, напівлюкс і люкс.
Є вільні номери
0
/5
від UAH 215 до UAH 330

Мотель Полтава

Полтава, вул. Грушевського, 1
Мотель "Полтава" зручно розташована в тихому районі міста Полтава в оточенні мальовничих садів і парків, всього в 4 км від історичного центру міста. Готель пропонує своїм гостям розміститися в затишних одно-та двомісних номерах різного рівня комфортності.
Є вільні номери
3.6
/5
від UAH 200 до UAH 550

Готель Голд

Полтава, пр. Первомайський, 17-Б
Невеликий комфортабельний готель Голд розташований в самому серці міста Полтава, в оточенні музеїв, галерей і культурно-розважальних комплексів. На вибір клієнтів надаються номери 2 категорій - однокімнатні просторі двомісні номери категорії "стандарт" і фешенебельні двокімнатні номери "люкс".
Немає вільних номерів
Полтава, ул. Яценко, 8-а
Небольшой гостиничный комплекс «Украина-Люкс» находится на выезде из города Полтава. Гостиница предлагает своим посетителям комфортабельные двухместные однокомнатные номера класса «стандарт» и «полулюкс».
Немає вільних номерів
Полтава, с. Побыванка, ул. Зеньковская, 3-А
Гостиница «Виват Провинция» удачно расположилась на лоне природы, вдали от городского шума и суеты на выезде из города Полтава. На выбор посетителей предоставляются 8 комфортабельных номеров класса стандарт и полулюкс со всеми необходимыми удобствами.
Немає вільних номерів
Полтава, пер. Рыбальский, 16
Небольшая комфортабельная гостиница Ривьера расположена в городе Полтава на территории гостинично-ресторанного комплекса «Ривьера». Гостиница предлагает на выбор своих клиентов номера 3 категорий – однокомнатный номер бизнес-класса, а также люксы и полулюксы.
Немає вільних номерів
Полтава, ул.Мира, 12
Гостиница «Турист» расположилась на лоне живописной природы в окружении холмов с величественными церквями и монастырями города Полтава. Для посетителей в гостинице предусмотрен широкий выбор номеров различных категорий.
Немає вільних номерів
Полтава, Киевское шоссе, 60
Гостиничный комплекс "Алмаз" удобно расположен в историческом и деловом центре города Полтава поблизости с центральным автовокзалом. Для полноценного отдыха своих клиентов гостиница предлагает номера категории люкс, полулюкс.
Немає вільних номерів
Полтава, Харьковское шоссе, 1 (5 км от Полтавы в сторону Харькова)
Гостиница «Мухомор» удачно расположилась на выезде из города Полтава, вдали от городского шума на территории ресторанно-гостиничного комплекса «Мухомор».
Немає вільних номерів
Полтава, ул. М. Бирюзова, 15
Гостиница «Мимино» находится в живописном уголке города Полтава на территории ресторанно-гостиничного комплекса «Мимино». На выбор клиентов предоставляются 8 просторных комфортабельных номеров со спутниковым телевидением, кондиционерами и телефонами.
Немає вільних номерів
Полтава, ул. Привокзальная, 4
Небольшой комфортабельный мини-отель Евролюкс находится в уютном уголке города Полтава. Номерной фонд отеля представлен одноместными, двухместными, трехместными и четырехместными номерами категории стандарт и фешенебельными апартаментами.
Немає вільних номерів
x
Місцезнаходження