Буковель. Зимовий сезон 2011-2012. Що нового?

З року в рік ТК «Буковель» вражає своїм інтенсивним розвитком та новинками як в плані технічної інфраструктури, так і в плані сервісу. Щоб зробити відпочинок у Буковелі ще комфортнішим, вже цього року акціонери курорту інвестували у його розвиток більше 300 мільйонів гривень.

Близько 100 мільйонів гривень витрачено на покращення та розвиток вже існуючих сервісів і їх вдосконалення. Серед новинок: нові дитячі майданчики для навчання й ігор, нові мультиліфти, посадочні ескалаторні доріжки біля витягів.

Планується завершити та здати в експлуатацію автомобільний тунель, який з’єднає об’їздову дорогу з паркінгом біля витягу №14, критий автомобільний паркінг на 2000 автомобілів біля витягу №1. У цокольному приміщенні цього паркінгу розташуються магазини, кафе, пункт прокату гірськолижного спорядження, відділення банку, інформаційний центр та багато іншого.

Також вдосконалено покриття курорту безкоштовною мережею Wi-Fi. Тепер Інтернет-зв'язок став ще швидшим і доступним у будь-якому куточку туристичного комплексу. В готельних номерах курорту клієнти зможуть насолоджуватись цифровим телебаченням, з архівом більш ніж 100 фільмів в HD якості.

Традиційно велику увагу перед початком сезону приділено безпеці катання: закуплено кілометри вловлюючої сітки та десятки захисних матів, кардинально змінено початок спуску та викату витягу №14. Початок спуску став значно пологішим, а на викаті не прийдеться допомагати собі палицями, щоб під’їхати до турнікетів.

Значно зручнішим стане орієнтування на курорті. До початку сезону в самому комплексі та на під’їзних шляхах до нього планується реалізувати систему навігації, яка значно полегшить орієнтування на місцевості як для автомобілістів, так і для пішоходів.

У центральній частині курорту завершується будівництво відпочинкового озера з підігрівом води. Протягом травня-листопада вода в ньому буде гарантовано теплою +27`С. Озеро стане чудовим місцем відпочинку для всієї сім’ї протягом наступних літніх сезонів. Об’єкт буде здано у кінці цього року та починається експлуатація з початком літнього сезону 2012.

Завершальні роботи зроблені на новій автомобільній дорозі Яблуниця – ТК «Буковель». Цієї осені дорогу покрито ще одним шаром асфальту та нанесено дорожню розмітку.

Одним із наймасштабніших проектів у цьому році став початок будівництва технологічно-рекреаційного озера об’ємом 420000 м. куб. Озеро-велетень довжиною 800м., шириною 100м. та глибиною до 8м. стане чудовим місцем для літнього відпочинку та технічним резервуаром води, який дасть можливість за лічені дні (4-7днів) осніжити всі 53 кілометри трас. Проектні потужності цього технологічного озера дозволять забезпечити будівництво нових витягів та 20 кілометрів трас згідно генерального плану, які планується збудувати вже в найближчому майбутньому.

Хочеться ще раз наголосити на літніх перспективах цього озера: в літній період тут будуть функціонувати всі можливі водні атракції: водяні мотоцикли, водяні лижі, прогулянки на невеличких катерах, човнах та багато іншого. Інвестиції в проект становлять 150 млн. грн. Термін здачі об’єкту - серпень 2012р.

Ще одним масштабним інфраструктурним проектом у цьому році стало будівництво комплексу очисних споруд, який забезпечить весь спектр очисних заходів для проживання на території комплексу 20000 осіб (наразі курорт володіє очисними спорудами для забезпечення очистки води та стічних вод на 2500 осіб.). Проектні потужності цього комплексу знімають всі питання щодо екологічності функціонування курорту та забезпечують перспективу розвитку готельно-рекреаційної інфраструктури на багато років вперед. Окрім всього, дані очисні споруди будуть доступними для використання готелями та приватними садибами регіону. Інвестиції в проект становлять 52 млн. гривень. Термін здачі об’єкту - грудень 2011р.

Вже традиційно новий сезон зустріне Вас ще більшою кількістю кафе, ресторанів та закладів швидкого харчування, розташованих одразу на схилах.

Країна «Буковель» запрошує Вас. http://bukovel.com/news/1315


Написав Go Hotels
15 грудня 2011

Всі готелі України