Відпочинок в Буковелі 2012

Відомий гірськолижний курорт Буковель влітку також пропонує безліч розваг і варіантів для відпочинку. Мальовничі зелені гори, є відмінною здравницею, а щорічний дитячий табір, дозволяє відпочити тут дітям майже все літо.

Буковель влітку пропонує такий екстремальний вид спорту, як маунтінбайкінг, а саме, спуск з вершини на гірському велосипеді. Цей вид катання називається даунхіл, і для нього підготовлені кілька трас, що проходять серед ялин по пологим і крутим трасах.

Ці траси також діляться по складності на сині, червоні і чорні, а підйом здійснюється за допомогою 4-крісельних підйомників. Крім катання на гірських велосипедах, Буковель влітку пропонує піші прогулянки по вершинах курорту, кінні прогулянки, катання на квадроциклах, рафтинг і багато інших розваг.

Як оздоровчий курорт Буковель влітку пропонує різні процедури, які нерозривно пов'язані з лікуванням мінеральними водами, грязьовими і сонячними ваннами. Все це доступно влітку і набирає максимального ефекту саме в цю пору року.

Дитячий літній табір дозволяє дітям провести канікули в Буковелі влітку. Безліч дитячих забав, розважальні програми в Буке та проживання в котеджах готелю Буковель - роблять відпочинок незабутній і корисним.

http://kurort-bukovel.com/lang/uk/otdyih-v-bukovele/otdyih-v-bukovele-2012


Написав Go Hotels
20 квітня 2012

Всі готелі України