Буковель з дітьми

Відправитись відпочивати в Буковель з дітьми багатьом здається поганою ідеєю, однак прекрасні умови, створені для дітей, дозволять відпочити як вам, так і дитині. На Буковелі є дитячий садок «Kinder Club», куди можна віддати дитину від 4-х років, дитяча кімната з лабіринтом і морем іграшок «Леопарк» і дитяча лижна та сноуборд школа, де дітей з 3-х років навчають катання на лижах, та з 6-ти на сноуборді.

У Буковель можна їхати навіть з немовлятами. Няньки і доглядальниці пропонують свої послуги на курорті. Більш дорослі діти можуть пограти на дитячому майданчику біля будиночків шале або ж покататися на тренувальній гірці біля траси № 7 і № 14. Всі ці умови дозволяють залишити дітей без побоювання за їх життя і здоров'я, а з інструктором ще й з розвитком.

Багато туристів приїжджають в Буковель саме з дітьми, так як це дозволяє дітям доторкнутися до природи і з раннього дитинства побачити гори. Такі спогади залишаться у нього на все життя, а отримані навички катання на лижах чи сноуборді піднімуть авторитет в школі.

Влітку можна приїхати в Буковель з дітьми відпочити разом, або купити путівку в дитячий оздоровчий табір Буковель. Як правило, діти не хочуть повертатися додому, адже в таборі їх чекає незабутня пригода з однолітками у найкращих горах Україні Карпатах.

http://kurort-bukovel.com/lang/uk/bukovel-dlya-detey/bukovel-s-detmi#more-2851


Написав Go Hotels
25 червня 2012

Всі готелі України