Z-Games on Snow&Sunny Days запрошують гостей 03-08 квітня 2017

Вперше в Східній Європі з 03 по 08 квітня 2017 р.об’єдналися два найбільших і найвідоміших фестиваля Z-Games і Sunny Days.

Sunny Days – самий яскравий тиждень за весь сезон гірськолижного курорту Буковеля, який запам'ятається веселими вечірками і концертами з відомими ведучими і ді-джеями, хвилюючими змаганнями райдерів і музикою на apreski.

Sunny Days неодмінно, в першу чергу, приваблює всіх райдерів своїми низькими цінами як на проживання в готелях, так і на скі-паси - і такий шанс надається тільки 1 раз на рік - саме тому регіон масово завантажений туристами з багатьох міст і країн в ці жаркі сезонні дні. Не залишилися осторонь і готелі з приватними котеджами, адже кожен власник готелю не тільки подбав про привабливі знижки, але і гідний комфорт і обслуговування. Чекають активних гостей курорту також і гуцульські колиби, ресторани - кращі кухарі порадують різноманітними і ситними стравами закарпатської кухні.

Екстремальних райдерыв або просто активних туристів запрошує Буковель відчути привітну атмосферу райдер-кемпу і отримати незабутній заряд емоцій на весь рік.


Написав Go Hotels
30 березня 2017

Всі готелі України