Відочивай в Затоці

Затока - гостинне селище міського типу, що затишно розташувалось поблизу Одеси на піщаній косі між Чорним морем і Дністровським лиманом.

Це затишне місце з чистими мілководними пляжами і безліччю обладнаних місць ідеально для відпочинку як з друзями, так і з дітьми. Затока справедливо  вважається одним з найтепліших місць для відпочинку на Чорному морі. Тут може комфортно відпочити турист з будь-якими фінансовими можливостями, адже безліч готелів пропонують, як бюджетне розміщення, так і відпочинок для більш вимогливих клієнтів з різною ціновою політикою.

У Затоці, крім безтурботного відпочинку на піщаних пляжах є безліч активних розваг: дайвінг, вітрильний, водно-лижний і водно-парашутний спорт, прогулянки на катамаранах, водних мотоциклах і багато іншого. Таке проведення часу забезпечить максимум вражень. Тут є відмінні місця і для любителів нічних тусовок, адже працює безліч клубів, а також влітку проходять багато фестивалів. Завдяки зручному розташуванню пропонуються різноманітні екскурсії до Центру культури вина Шабо, Білгородської фортеці, дельфінарію або аквапарку. Безліч кафе і ресторанів зі смачною кухнею також запропонують вам отримати насолоду від різноманітних страв.

Затока - це місце, де кожен зможе знайти те, що шукав: оздоровитися, відпочити від міської метушні, насолодитися природою і розвагами і все це за приємну ціну. Рішення повернутися сюди ще не один раз Ви приймете однозначно.


Написав T T
22 квітня 2019

Всі готелі України