Незабутній відпочинок в Криму на Новий рік 2012

Новорічні свята в Ялті - це чудовий спосіб провести незабутньо час створене атмосферою казки в Криму. З кожним Новим роком Ялта стає все більш популярною в зимовий сезон, великі компанії охочих зустріти неперевершений Новий рік приїжджають сюди, виявляючи чималу цікавість до зимового Криму.

Зимова Ялта – це гра чотирьох стихій. Дивно бачити, коли при температурі повітря вище за нуль, в горах упевнено і величезними масивами лежить сніг. Неквапом піднімаючись до вершини гори Ай-петрі, можна на очах побачити, як вода перетворюється на білосніжний покрив, яскраво передаючи нам істинний новорічний настрій.

Одного подиху зимового, свіжого, кримського повітря досить щоб відчути його цілющі властивості, жителі мегаполісів оцінять цю перевагу в першу чергу. Температура повітря в Ялті значну частину зими знаходиться на відмітці вище за нуль, що дозволяє комфортно себе відчувати навіть без зимового головного убору, але у разі туги по зимовому холоду і морозу, гори і ліс допоможуть Вам насолодитися незрівнянно зимовою погодою.

Кримська земля в період спекотної літньої жари добре прогрівається, зберігаючи тепло в низовинах всю зиму, в комплексі з грядою Кримських гір і довго не остигаючим Чорним морем, створює в Ялті унікальний клімат, що дозволяє рости тут безлічі унікальних видів рослин і дерев. Рідкісне явище можна побачити в Ялті на Новий рік – це пальми укриті снегом- приголомшливе видовище.

У новорічну ніч Ялта поглинена різноколірними вогнями тисяч феєрверків, що супроводжуються тріумфуванням величезної кількості гостей міста, що приїхали сюди на новорічні свята. Вся набережна наряджена як суцільна новорічна ялинка, кожне дерево прикрашене своїми казковими вогнями.

Основний атрибут Нового року - чудова, висока, красуня ялинка, традиційно розташовується на набережній Ялти, збирає навколо себе натовпи людей, несе радість і передчуття прийдешніх новорічних свят. Навколо ялинки чергує всіма улюблений Дідусь Мороз і Снігуронька, розважаючи і даруючи подарунки дітворі. Дивлячись на все це, мимоволі представляєш образ ідеального свята, вибраний з дитинства.

Ялта на Новий рік здатна принести безліч задоволення для приємного зимового відпочинку. Любителі кататися по гірських схилах, завжди можуть зробити це, узявши напрокат: лижі, дошку для сноуборду і т. д. Прогулянка на снігоході по плато Кримських гір доставить силу-силенну позитивних емоцій, водієві цього интересного транспортного засобу. Цілий ряд яскравих вражень гарантований Вам в ці святкові новорічні дні в Криму. Як чудово зустрічати Новий рік у великому будинку у потріскуючого каміна веселою дружною компанією, коли за вікном сотні вогнів, білосніжні гори, морська гладінь, що відображає різноколірні вогні.

http://yaltacrimea.com/stati/novyj-god


Написав Go Hotels
30 грудня 2011

Всі готелі України